říj

Předprodej na koncert Tomáše Kluse od 14.10.!

Zjistěte jak zakoupit lístek na koncert co vás zajímá

Vstupenky na koncert Tomáše Kluse si můžete koupit takto:
- od 14.10. v Klubu Na Rampě, na baru. Otevřeno máme od pondělí do pátku od 15 hodin, v sobotu a neděli od 18 hodin.
- on-line předprodejem na našich www stránkách - předprodej bude spuštěný 14.10. - od 12.00 hodin. Přeprodej na stránkách www.rampaklub.cz běží přes systém PayPal.

Cena na místě i v předprodeji je 350 Kč - jednotná pro všechny kluby tohoto miniturné. Do první vlny předprodeje nepustíme všechny vstupenky. Až bude tento předprodej vyprodaný, budeme informovat o tom, zda uděláme druhou vlnu předprodeje, nebo vstupenky dáme do prodeje dispozici v den koncertu. Sledujte web. A těšte se :-)

KLUB NA RAMPĚ DOČASNĚ ZAVÍRÁ >
Naši milí návštěvníci, díky usnesení vlády z 12. března jsme nuceni Klub Na Rampě dočasně zavřít - jak pro pořádání všech naplánovaných akcí, tak i hospodu. Akce se budeme