30
říj
2006

Premiéra filmu Vo(a)yage úspěšně proběhla!

Tento pátek se v klubu na Rampě uskutečnila premiéra prvního českého profi filmu o snowboardingu. Název fimu "Vo(a)yage" je vlastně slovní hříčka spojující "cestování" se "sledováním / šmírováním" (z francouzského le Voyeur)

Sešlo se dle očekávání spousty příznivců snowboardingu, mezi hosty jste zde mohli potkat i některé z riderů, kupříkladu Záju, Ondru Bauera, Zvondu, nebo Matěje. Samozřejmě nemohl chybět ani režisér a otec celého projektu - Petr Velek.

Bylo vidět, že se všichni spokojeně bavili a film byl přijat s velkým nadšením :-)


10
zář
2023
FESTIVAL STOPA >
Od října na Rampě odstartuje festival Stopa - seriál přednášek, které pojí protagonisté, jež svou aktivitou zanechávající výraznou stopu v outdoorovém sportu doma i ve světě.
03
dub
2023
Pokračování Horečky Vol.2 a každý pátek taneční mejdan na Rampě!!! >
Že není v Jablonci kam jít zapařit? To se velmi brzy změní - Rampa chystá pravidelné mejdany s taneční hudbou a jednou za měsíc Horečku s novými DJ´s!!! Sledujte program Rampy, 29.4.
02
pro
2022
OTEVŘENO V PROSINCI MÁME >
otevřeno: pátek + sobota  18 - 02 h. mimo sobotu  31.12., což je Silvestr                  úterý, středa a čtvrtek  18 -23 h. jen pokud je v programu uvedena akce
02
pro
2022
TIPY NA VÁNOČNÍ DÁRKY >
Připravili jsme pro vás pod stromek dárkové poukazy! * Poukaz za cenu 700 Kč na 3 libovolné akce v Klubu Na Rampě * Poukaz za cenu 1200 Kč na 5 libovolných akcí v Klubu Na Rampě