říj

Premiéra filmu Vo(a)yage úspěšně proběhla!

Tento pátek se v klubu na Rampě uskutečnila premiéra prvního českého profi filmu o snowboardingu. Název fimu "Vo(a)yage" je vlastně slovní hříčka spojující "cestování" se "sledováním / šmírováním" (z francouzského le Voyeur)

Sešlo se dle očekávání spousty příznivců snowboardingu, mezi hosty jste zde mohli potkat i některé z riderů, kupříkladu Záju, Ondru Bauera, Zvondu, nebo Matěje. Samozřejmě nemohl chybět ani režisér a otec celého projektu - Petr Velek.

Bylo vidět, že se všichni spokojeně bavili a film byl přijat s velkým nadšením :-)

Rampa slaví 25 let >
celý podzim bude ve znamení oslav :-) Milí příznivci Klubu Na Rampě, dáváme tímto na vědomí, že letos na podzim nás čeká význaný milník! Oslavíme totiž 25 let na české
RAMPA HLEDÁ ŠÉFBARMANA! >
OTEVŘENO V ZÁŘÍ MÁME >
jen pokud je v programu uvedena akce, tj. otevřeno od 18 hodin pátek 16. , 23. a 30. sobota 17. a 24. úterý 20. čtvrtek 22. TĚŠÍME SE NA VÁS !
kvě
21.5. KARAOKE PÁRTY a HOKEJ ČESKO-NORSKO >
Přijďte si zazpívat! A vyhrát drinky. Od 19 hodin promítáme hokej ( dobrý rozvibrování hlasivek, pak si zazpívat můžete / nemusíte). V akci Gin s tonikem.