led

Přípravy Stárplej 2011, spolupráce s Rádiem Dobrý den

28. ledna proběhne Stárplej Bestoffest – přehlídka dosavadních vítězů. Přihlášky do letošního ročníku se scházejí, prosím i borce z několika kapel, kteří se hlásili pouze ústně, ať dotáhnou přihlášení potřebným mailem či materiály, přinesenými na Rampu :-) Letošní ročník má několik nových prvků, které zde postupně odhalujeme:

Novinkou letošního Stárplej bude, kromě festivalu předchozích vítězů, spolupráce s Rádiem Dobrý den, vysílajícím z libereckého studia. Tohle Rádio vysílá skutečně zajímavé pořady, cílené na území Libereckého kraje, a od února bude výrazně lépe poslouchatelné i na Jablonecku. Vysílá dnes na frekvencích 93,3 v Liberci, 99,7 v Jablonci a 98,8 v Turnově, nebo na internetu www.radiodobryden.cz
Klub Na Rampě bude spolupracovat na několika pravidelných hudebních pořadech tohoto rádia. V jedno z nich zazní nahrávky účastníků Stárplej, soutěži bude věnován i jeden samostatný pořad. Místní kapely, spjaté s Rampou či sesterským klubem Vlak v Liberci, se objeví ve vysílání.
Dále budeme připravovat jabloneckou část pořadu Studentský music box, který již běží ve vysílání Rádia Dobrý den (Po, St, Pá po 21:00). Studenti (SŠ i VŠ), návštěvníci Rampy a posluchači či znalci dobré muziky, i netradiční, mohou v rozhlasovém vysílání předvést svoji oblíbenou muziku a doprovodit ji svými názory a postřehy. S některými adepty pro musicbox jsme již domluveni, případní další zájemci – ozvěte se. V únoru se vše rozeběhne.

Za Rampu Martin Bauer st

KLUB NA RAMPĚ DOČASNĚ ZAVÍRÁ >
Naši milí návštěvníci, díky usnesení vlády z 12. března jsme nuceni Klub Na Rampě dočasně zavřít - jak pro pořádání všech naplánovaných akcí, tak i hospodu. Akce se budeme