07
úno
2008

První kolo soutěže Stár plej již zítra

Již tento pátek 8. února 2008 se v jabloneckém Klubu Na Rampě rozjede první kolo soutěže regionálních kapel STÁR PLEJ, ve kterém se divákům představí první pětice amatérských hudebních skupin z celého Libereckého kraje.

Do prvního ročníku soutěže se přihlásily přes dvě desítky hudebních uskupení. Na základě odevzdaných demosnímků bylo vybráno 20 nejzajímavějších, které se zúčastní následujících čtyř živých kol. Vítězové těchto základních kol se utkají ve velkém finále, které proběhne v červnu. Mezi hlavní ceny patří například možnost vystoupení na známém rockovém open air festivale.

Již tento pátek zahraje v Klubu Na Rampě prvních pět soutěžních kapel. Jmenovitě se bude jednat o skupiny John Silver, Hegesh, Bobr chutná dvakrát, Zezadu band a skupinu Pech.

Hodnotit skupiny budou, jak diváci svými zakoupenými lístky, tak i pětičlenná porota, ve které zasedne například známý jablonecký muzikant Pavel Kopal nebo jeden ze sponzorů Matouš Kubáček. Za pořadatele akce se v porotě objeví Martin Bauer st.

„Žánrově se bude jednat o velmi pestrou soutěž. Na své si přijdou jak milovníci popu, folku, rocku, funky tak i etnokejklířské worldmusic. Své četné zastoupení mají také bigbeatové, metalové a v několika případech též punkové skupiny“ řekl o soutěži jeden z pořadatelů Martin Bauer ml.

Soutěž regionálních kapel STÁR PLEJ pořádá Klub Na Rampě v Jablonci nad Nisou. Podle organizátorů je hlavním smyslem soutěže pomoci mladým začínajícím hudebníkům a umožnit jim dát o sobě vědět. Diváky by tímto rádi upozornili, že i hudební scéna na regionální úrovni stojí za povšimnutí.


24
zář
2020
OTEVŘENO OD 17! >
Tento pátek 25.září a sobotu 26. otevíráme o hoďku dříve!
31
srp
2020
V ZÁŘÍ OTEVÍRÁME !!! >
Po půlroční pauze se Klub Na Rampě opět otevírá, a to v září: pátek a sobota od 18 hodin, neděle až čtvrtek zavřeno, otevřeno pouze, je-li v programu uvedena akce, v pondělí
18
bře
2020
KLUB NA RAMPĚ NA DÁRCOVSKÉ PLATFORMĚ DONIO >
Zdravíme příznivce našeho multižánrového klubu, je nám jasné, že setkávání se při kultuře teď musí jít stranou. Prostě to počká, až se vše uklidní, a my věříme, že
17
bře
2020
ONLINE KONCERT PRO DOBROU NÁLADU! >
Dnes v 18:00. Pro všechny ze Svobodné základní školy a nejen pro ně! Bude se vysílat živě. Sledujte fb stránku SZŠ 🎶🎵🎶,odkaz níže. Koukněte tady.


+420 485 100 500 Naše provozovny:

Provozovatel

Sundisk s.r.o.

Sportovní a kulturní produkce Firemní akce (outdoor,teambuilding) Event marketing

Všechny naše provozovny: