07
úno
2008

První kolo soutěže Stár plej již zítra

Již tento pátek 8. února 2008 se v jabloneckém Klubu Na Rampě rozjede první kolo soutěže regionálních kapel STÁR PLEJ, ve kterém se divákům představí první pětice amatérských hudebních skupin z celého Libereckého kraje.

Do prvního ročníku soutěže se přihlásily přes dvě desítky hudebních uskupení. Na základě odevzdaných demosnímků bylo vybráno 20 nejzajímavějších, které se zúčastní následujících čtyř živých kol. Vítězové těchto základních kol se utkají ve velkém finále, které proběhne v červnu. Mezi hlavní ceny patří například možnost vystoupení na známém rockovém open air festivale.

Již tento pátek zahraje v Klubu Na Rampě prvních pět soutěžních kapel. Jmenovitě se bude jednat o skupiny John Silver, Hegesh, Bobr chutná dvakrát, Zezadu band a skupinu Pech.

Hodnotit skupiny budou, jak diváci svými zakoupenými lístky, tak i pětičlenná porota, ve které zasedne například známý jablonecký muzikant Pavel Kopal nebo jeden ze sponzorů Matouš Kubáček. Za pořadatele akce se v porotě objeví Martin Bauer st.

„Žánrově se bude jednat o velmi pestrou soutěž. Na své si přijdou jak milovníci popu, folku, rocku, funky tak i etnokejklířské worldmusic. Své četné zastoupení mají také bigbeatové, metalové a v několika případech též punkové skupiny“ řekl o soutěži jeden z pořadatelů Martin Bauer ml.

Soutěž regionálních kapel STÁR PLEJ pořádá Klub Na Rampě v Jablonci nad Nisou. Podle organizátorů je hlavním smyslem soutěže pomoci mladým začínajícím hudebníkům a umožnit jim dát o sobě vědět. Diváky by tímto rádi upozornili, že i hudební scéna na regionální úrovni stojí za povšimnutí.


16
zář
2022
Rampa slaví 25 let >
celý podzim bude ve znamení oslav :-) Milí příznivci Klubu Na Rampě, dáváme tímto na vědomí, že letos na podzim nás čeká význaný milník! Oslavíme totiž 25 let na české
30
srp
2022
RAMPA HLEDÁ ŠÉFBARMANA! >
30
srp
2022
OTEVŘENO V ZÁŘÍ MÁME >
jen pokud je v programu uvedena akce, tj. otevřeno od 18 hodin pátek 16. , 23. a 30. sobota 17. a 24. úterý 20. čtvrtek 22. TĚŠÍME SE NA VÁS !
20
kvě
2022
21.5. KARAOKE PÁRTY a HOKEJ ČESKO-NORSKO >
Přijďte si zazpívat! A vyhrát drinky. Od 19 hodin promítáme hokej ( dobrý rozvibrování hlasivek, pak si zazpívat můžete / nemusíte). V akci Gin s tonikem.