07
úno
2008

První kolo soutěže Stár plej již zítra

Již tento pátek 8. února 2008 se v jabloneckém Klubu Na Rampě rozjede první kolo soutěže regionálních kapel STÁR PLEJ, ve kterém se divákům představí první pětice amatérských hudebních skupin z celého Libereckého kraje.

Do prvního ročníku soutěže se přihlásily přes dvě desítky hudebních uskupení. Na základě odevzdaných demosnímků bylo vybráno 20 nejzajímavějších, které se zúčastní následujících čtyř živých kol. Vítězové těchto základních kol se utkají ve velkém finále, které proběhne v červnu. Mezi hlavní ceny patří například možnost vystoupení na známém rockovém open air festivale.

Již tento pátek zahraje v Klubu Na Rampě prvních pět soutěžních kapel. Jmenovitě se bude jednat o skupiny John Silver, Hegesh, Bobr chutná dvakrát, Zezadu band a skupinu Pech.

Hodnotit skupiny budou, jak diváci svými zakoupenými lístky, tak i pětičlenná porota, ve které zasedne například známý jablonecký muzikant Pavel Kopal nebo jeden ze sponzorů Matouš Kubáček. Za pořadatele akce se v porotě objeví Martin Bauer st.

„Žánrově se bude jednat o velmi pestrou soutěž. Na své si přijdou jak milovníci popu, folku, rocku, funky tak i etnokejklířské worldmusic. Své četné zastoupení mají také bigbeatové, metalové a v několika případech též punkové skupiny“ řekl o soutěži jeden z pořadatelů Martin Bauer ml.

Soutěž regionálních kapel STÁR PLEJ pořádá Klub Na Rampě v Jablonci nad Nisou. Podle organizátorů je hlavním smyslem soutěže pomoci mladým začínajícím hudebníkům a umožnit jim dát o sobě vědět. Diváky by tímto rádi upozornili, že i hudební scéna na regionální úrovni stojí za povšimnutí.


10
zář
2023
FESTIVAL STOPA >
Od října na Rampě odstartuje festival Stopa - seriál přednášek, které pojí protagonisté, jež svou aktivitou zanechávající výraznou stopu v outdoorovém sportu doma i ve světě.
03
dub
2023
Pokračování Horečky Vol.2 a každý pátek taneční mejdan na Rampě!!! >
Že není v Jablonci kam jít zapařit? To se velmi brzy změní - Rampa chystá pravidelné mejdany s taneční hudbou a jednou za měsíc Horečku s novými DJ´s!!! Sledujte program Rampy, 29.4.
02
pro
2022
OTEVŘENO V PROSINCI MÁME >
otevřeno: pátek + sobota  18 - 02 h. mimo sobotu  31.12., což je Silvestr                  úterý, středa a čtvrtek  18 -23 h. jen pokud je v programu uvedena akce
02
pro
2022
TIPY NA VÁNOČNÍ DÁRKY >
Připravili jsme pro vás pod stromek dárkové poukazy! * Poukaz za cenu 700 Kč na 3 libovolné akce v Klubu Na Rampě * Poukaz za cenu 1200 Kč na 5 libovolných akcí v Klubu Na Rampě