led

První koncert v novém roce 2008!

První koncert v roce 2008 v Klubu Na Rampě zahájí jablonecká skupina WET PAINT. Tato pop-funk-rocková formace hrající převážně autorskou hudbu v součastné době působí ve složení: Lucie Bakešová (zpěv), Martina Pospíšilová (klávesy, zpěv), Mirek Šolc (kytary, zpěv), Honza Boháček (baskytary), Honza Nikendey (bicí).

Skupina pod názvem WET PAINT vystupuje od září 2002 a za tu dobu vydala dvě desky a to Velké Divení (2002) a I.C.U. (2004). Zpěvačku Lucii Bakešovou můžeme znát z prvních dvou ročníků "Česko hledá superstar", kde se dvakrát probojovala do semifinále.

Jako další vystoupí pop-rocková kapela Strain Glam z Jindřichova Hradce. Zakládající členy Jiřího Prchlíka (sólová kytara) a Jiřího Slunéčka (basová kytara) postupně doplnili Jan Tušinovský (bicí, backing vocals), Tomáš Adamkovič (elektrická a akustická kytara, vocals) a Josef Filip (keyboard). Před nedávnem došlo ke změně na postu sólového kytaristy - Jirku Prchlíka vystřídal neméně kvalitní kytarista - Tomáš Hutr.
Skupina vydala svépomocí dvě alba Slunce mého bytí (2004) a Reservé (2006). Během své sedmileté kariéry vystupovala s takovými umělci, jako jsou Ready Kirken, Zlatý Voči, Tlustá Berta, Krucipüsk anebo O5&Radeček.

pro
OTEVŘENO V PROSINCI MÁME >
otevřeno: pátek + sobota  18 - 02 h. mimo sobotu  31.12., což je Silvestr                  úterý, středa a čtvrtek  18 -23 h. jen pokud je v programu uvedena akce
pro