02
led
2008

První koncert v novém roce 2008!

První koncert v roce 2008 v Klubu Na Rampě zahájí jablonecká skupina WET PAINT. Tato pop-funk-rocková formace hrající převážně autorskou hudbu v součastné době působí ve složení: Lucie Bakešová (zpěv), Martina Pospíšilová (klávesy, zpěv), Mirek Šolc (kytary, zpěv), Honza Boháček (baskytary), Honza Nikendey (bicí).

Skupina pod názvem WET PAINT vystupuje od září 2002 a za tu dobu vydala dvě desky a to Velké Divení (2002) a I.C.U. (2004). Zpěvačku Lucii Bakešovou můžeme znát z prvních dvou ročníků "Česko hledá superstar", kde se dvakrát probojovala do semifinále.

Jako další vystoupí pop-rocková kapela Strain Glam z Jindřichova Hradce. Zakládající členy Jiřího Prchlíka (sólová kytara) a Jiřího Slunéčka (basová kytara) postupně doplnili Jan Tušinovský (bicí, backing vocals), Tomáš Adamkovič (elektrická a akustická kytara, vocals) a Josef Filip (keyboard). Před nedávnem došlo ke změně na postu sólového kytaristy - Jirku Prchlíka vystřídal neméně kvalitní kytarista - Tomáš Hutr.
Skupina vydala svépomocí dvě alba Slunce mého bytí (2004) a Reservé (2006). Během své sedmileté kariéry vystupovala s takovými umělci, jako jsou Ready Kirken, Zlatý Voči, Tlustá Berta, Krucipüsk anebo O5&Radeček.


24
zář
2020
OTEVŘENO OD 17! >
Tento pátek 25.září a sobotu 26. otevíráme o hoďku dříve!
31
srp
2020
V ZÁŘÍ OTEVÍRÁME !!! >
Po půlroční pauze se Klub Na Rampě opět otevírá, a to v září: pátek a sobota od 18 hodin, neděle až čtvrtek zavřeno, otevřeno pouze, je-li v programu uvedena akce, v pondělí
18
bře
2020
KLUB NA RAMPĚ NA DÁRCOVSKÉ PLATFORMĚ DONIO >
Zdravíme příznivce našeho multižánrového klubu, je nám jasné, že setkávání se při kultuře teď musí jít stranou. Prostě to počká, až se vše uklidní, a my věříme, že
17
bře
2020
ONLINE KONCERT PRO DOBROU NÁLADU! >
Dnes v 18:00. Pro všechny ze Svobodné základní školy a nejen pro ně! Bude se vysílat živě. Sledujte fb stránku SZŠ 🎶🎵🎶,odkaz níže. Koukněte tady.


+420 485 100 500 Naše provozovny:

Provozovatel

Sundisk s.r.o.

Sportovní a kulturní produkce Firemní akce (outdoor,teambuilding) Event marketing

Všechny naše provozovny: