01
úno
2010

První večer STÁRPLEJ 2010 v pátek 12.2.

V pátek 12. února v 19:30 vypukne již III. ročník soutěžního festivalu převážně regionálních kapel Stárplej 2010.
V prvním kole se představí skupiny, v abecedním pořadí (skutečné pořadí vystoupení je losováno na místě):

Basslake (členové z různých míst) – účastník loňského ročníku
Exots(Jbc) – loňští finalisté
Exil 51 (dříve Imigranti, Jbc, Lbc)
Patron(Lbc)

Rozdělení dalších kapel bude zveřejněno vždy do začátku příslušného měsíce, koncerty budou tradičně 2. Nebo 3. víkend v měsíci.

Pravidla soutěže si můžete přečíst zde na webu – v novinkách i samostatném odkazu.
Loňský vítěz Makovice hráli na velkém festivalu v Trutnově, další finalisté (Pavoucy, Exots, Orfeus Beat) si zahráli na dalších zajímavých festivalech, spolupořádaných naší agenturou Sundisk, či jako předkapely bigbeatových klasiků.

Porota:
Lońské porotce (Pavel Kopal – muzikant, Petr Jakimiv – rockový guru, Jan Mikulička – muzikant a novinář, Martin Bauer st – za Klub Na Rampě) doplní na lichý počet vždy někdo z členů vítězů předchozích ročníků – tedy kapel Satanovy Mimikry a Makovice. Porota tedy bude pětičlená, každý člen disponující jednou pětinou diváckých hlasů.

Večer opět moderuje Martin Kadlec, redaktor Českého rozhlasu a herec souboru Krátkého Úderného Divadla.

Těším se na kapely i vás návštěvníky,

Za Klub Na Rampě
Martin Bauer st


10
zář
2023
FESTIVAL STOPA >
Od října na Rampě odstartuje festival Stopa - seriál přednášek, které pojí protagonisté, jež svou aktivitou zanechávající výraznou stopu v outdoorovém sportu doma i ve světě.
03
dub
2023
Pokračování Horečky Vol.2 a každý pátek taneční mejdan na Rampě!!! >
Že není v Jablonci kam jít zapařit? To se velmi brzy změní - Rampa chystá pravidelné mejdany s taneční hudbou a jednou za měsíc Horečku s novými DJ´s!!! Sledujte program Rampy, 29.4.
02
pro
2022
OTEVŘENO V PROSINCI MÁME >
otevřeno: pátek + sobota  18 - 02 h. mimo sobotu  31.12., což je Silvestr                  úterý, středa a čtvrtek  18 -23 h. jen pokud je v programu uvedena akce
02
pro
2022
TIPY NA VÁNOČNÍ DÁRKY >
Připravili jsme pro vás pod stromek dárkové poukazy! * Poukaz za cenu 700 Kč na 3 libovolné akce v Klubu Na Rampě * Poukaz za cenu 1200 Kč na 5 libovolných akcí v Klubu Na Rampě