úno

První večer STÁRPLEJ 2010 v pátek 12.2.

V pátek 12. února v 19:30 vypukne již III. ročník soutěžního festivalu převážně regionálních kapel Stárplej 2010.
V prvním kole se představí skupiny, v abecedním pořadí (skutečné pořadí vystoupení je losováno na místě):

Basslake (členové z různých míst) – účastník loňského ročníku
Exots(Jbc) – loňští finalisté
Exil 51 (dříve Imigranti, Jbc, Lbc)
Patron(Lbc)

Rozdělení dalších kapel bude zveřejněno vždy do začátku příslušného měsíce, koncerty budou tradičně 2. Nebo 3. víkend v měsíci.

Pravidla soutěže si můžete přečíst zde na webu – v novinkách i samostatném odkazu.
Loňský vítěz Makovice hráli na velkém festivalu v Trutnově, další finalisté (Pavoucy, Exots, Orfeus Beat) si zahráli na dalších zajímavých festivalech, spolupořádaných naší agenturou Sundisk, či jako předkapely bigbeatových klasiků.

Porota:
Lońské porotce (Pavel Kopal – muzikant, Petr Jakimiv – rockový guru, Jan Mikulička – muzikant a novinář, Martin Bauer st – za Klub Na Rampě) doplní na lichý počet vždy někdo z členů vítězů předchozích ročníků – tedy kapel Satanovy Mimikry a Makovice. Porota tedy bude pětičlená, každý člen disponující jednou pětinou diváckých hlasů.

Večer opět moderuje Martin Kadlec, redaktor Českého rozhlasu a herec souboru Krátkého Úderného Divadla.

Těším se na kapely i vás návštěvníky,

Za Klub Na Rampě
Martin Bauer st

led
Dotazník města Jablonec n. N. >
Jste spolek, kapela, malíř, kouzelník, tanečník, věštec budoucnosti kultury a bydlíte nebo působíte v Jablonci? Podívejte se na stránky města Jablonec nad Nisou a vyplňte tenhle
TIPY NA VÁNOČNÍ DÁRKY >
Připravili jsme pro vás pod stromek dárkové poukazy, doufáme, že v příštím roce klub opět jede! * Poukaz na akci či konzumaci čehokoliv v Klubu Na Rampě v hodnotě 300 Kč *
A ZASE ZAVÍRÁME! >
Mít otevřeno jen do 8 večer? A proč? Paka.
TENTO ČTVRTEK OTVÍRÁME! >
A otevřeno máme čtvrtek, pátek a sobota od 16 do 22 hodin. Zaskočte na pivko, víno.. než nás zase zavřou. Akce: Gin+tonic za 40 Kč!
programprogramProgram v PDF
ODEBÍREJ NOVINKY: