úno

První večer STÁRPLEJ 2010 v pátek 12.2.

V pátek 12. února v 19:30 vypukne již III. ročník soutěžního festivalu převážně regionálních kapel Stárplej 2010.
V prvním kole se představí skupiny, v abecedním pořadí (skutečné pořadí vystoupení je losováno na místě):

Basslake (členové z různých míst) – účastník loňského ročníku
Exots(Jbc) – loňští finalisté
Exil 51 (dříve Imigranti, Jbc, Lbc)
Patron(Lbc)

Rozdělení dalších kapel bude zveřejněno vždy do začátku příslušného měsíce, koncerty budou tradičně 2. Nebo 3. víkend v měsíci.

Pravidla soutěže si můžete přečíst zde na webu – v novinkách i samostatném odkazu.
Loňský vítěz Makovice hráli na velkém festivalu v Trutnově, další finalisté (Pavoucy, Exots, Orfeus Beat) si zahráli na dalších zajímavých festivalech, spolupořádaných naší agenturou Sundisk, či jako předkapely bigbeatových klasiků.

Porota:
Lońské porotce (Pavel Kopal – muzikant, Petr Jakimiv – rockový guru, Jan Mikulička – muzikant a novinář, Martin Bauer st – za Klub Na Rampě) doplní na lichý počet vždy někdo z členů vítězů předchozích ročníků – tedy kapel Satanovy Mimikry a Makovice. Porota tedy bude pětičlená, každý člen disponující jednou pětinou diváckých hlasů.

Večer opět moderuje Martin Kadlec, redaktor Českého rozhlasu a herec souboru Krátkého Úderného Divadla.

Těším se na kapely i vás návštěvníky,

Za Klub Na Rampě
Martin Bauer st

Rampa slaví 25 let >
celý podzim bude ve znamení oslav :-) Milí příznivci Klubu Na Rampě, dáváme tímto na vědomí, že letos na podzim nás čeká význaný milník! Oslavíme totiž 25 let na české
RAMPA HLEDÁ ŠÉFBARMANA! >
OTEVŘENO V ZÁŘÍ MÁME >
jen pokud je v programu uvedena akce, tj. otevřeno od 18 hodin pátek 16. , 23. a 30. sobota 17. a 24. úterý 20. čtvrtek 22. TĚŠÍME SE NA VÁS !
kvě
21.5. KARAOKE PÁRTY a HOKEJ ČESKO-NORSKO >
Přijďte si zazpívat! A vyhrát drinky. Od 19 hodin promítáme hokej ( dobrý rozvibrování hlasivek, pak si zazpívat můžete / nemusíte). V akci Gin s tonikem.