10
úno
2007

Radek Jaroš a Čankišou

Minulý týden byl program Rampy určen všem zájemcům o poznávání světa a koutů cizích než v naší zemi se nalézajících... Ve středu k nám zavítal asi nejznámější současný český horolezec - pokořitel sedmi osmitisícovek - Radek Jaroš. Jeho promítání filmu "Z nuly do osmi tisíc" se setkalo s velkým ohlasem a rampa opět praskala ve švech. Radek si loňský rok opravdu užil a jeho zbrusu nový film nám dal možnost podívat se na horolezcův sportovní život pěkně zblízka. Cesta na mořských kajacích kolem Sardinie, Lezení v ledu v Rakousku a také expedice Peru a High-tec High Point Dhauladhiri. Vynikající záběry a sportovní výkony ocenilo publikum jaksepatří a Radkovi se na Rampě líbilo tak, že (snad nic nepokazím, když to na něj prozradím) zůstal sedět v kavárně až asi do dvou hodin do noci.


V pátek se Na Rampě uskutečnil prvotřídní koncert skupiny Čankišou - formace, která ztvárňuje hudbu a jlazyk lidu Čanki. Jinak také world music. Na 150 návštěvníků tančilo v divokých rytmech nebo si zpívalo melodické popěvky spolu s nepřehlédnutelných zpěvákem Karlem Heřmanem. Na webových stránkách kapely si můžete přečíst, že muzikanti: "...posbírali hudební nástroje z různých koutů světa - dijderidoo, djembe, yabbara, flétny, trabuka, perkuse, saxofony, mandolína, basa, bicí a vznklo tak self ethno. Čankišou - to jsou divoké rytmy a spousta pozitivní energie smíšená s vlivy několika ethnik - arabským, africkým a balkánským. Divoký taneční rej pod pódiem zaručen!" Koncert na Rampě poslední větu jen a jen potvrdil.
V pondělí se můžete těšit na nové fotografie v galerii! Těm z vás kteří ještě nevědí co s příští sobotou a koncert Čankišou se jim líbil, mohu jednoznačně doporučit opět Rampu - navštíví nás totiž česká undergroudová violoncellová legenda - Olin Nejezchleba a kapela Njorek!


24
zář
2020
OTEVŘENO OD 17! >
Tento pátek 25.září a sobotu 26. otevíráme o hoďku dříve!
31
srp
2020
V ZÁŘÍ OTEVÍRÁME !!! >
Po půlroční pauze se Klub Na Rampě opět otevírá, a to v září: pátek a sobota od 18 hodin, neděle až čtvrtek zavřeno, otevřeno pouze, je-li v programu uvedena akce, v pondělí
18
bře
2020
KLUB NA RAMPĚ NA DÁRCOVSKÉ PLATFORMĚ DONIO >
Zdravíme příznivce našeho multižánrového klubu, je nám jasné, že setkávání se při kultuře teď musí jít stranou. Prostě to počká, až se vše uklidní, a my věříme, že
17
bře
2020
ONLINE KONCERT PRO DOBROU NÁLADU! >
Dnes v 18:00. Pro všechny ze Svobodné základní školy a nejen pro ně! Bude se vysílat živě. Sledujte fb stránku SZŠ 🎶🎵🎶,odkaz níže. Koukněte tady.


+420 485 100 500 Naše provozovny:

Provozovatel

Sundisk s.r.o.

Sportovní a kulturní produkce Firemní akce (outdoor,teambuilding) Event marketing

Všechny naše provozovny: