11
kvě
2009

Radim Hladík, Jan Hrubý, Vladimír Mišík - další díl cyklu koncertů pro fajnšmekry 12.5. v úterý

Pokračujeme dalším dílem cyklu koncertů pro fajnšmekry – mimořádné osobnosti v nevíkendových termínech.
Tentokrát uslyšíme společný koncert trojice s okruhu největších legend českého rocku – kytaristy Radima Hladíka, houslisty Jana Hrubého a zpěváka Vladimíra Mišíka. Jejich muzika i historie jejich kariér je většině milovníků bigbeatu známa a vídáme je často s vlastními kapelami – tedy Radima s Blue Effectem, Vláďu s Etc.. a Honzu Hrubého v projektech všech možných kolegů, - michala Prokopa, Luboše Andršta..
Skladby a celá alba, na kterých se během mnoha let hraní všichni tři v různých seskupeních podíleli, jsou dle nejen mého názoru to nejlepší, co na české scéně dosud vzniklo – namátkově alba Kuře v hodinkách, Kolej Yesterday, Černý ovce, většina alb Etc.., Blue Effectu..
Takže zítra, tj. v úterý 12.5. večer na Rampě!
Martin Bauer st.


24
zář
2020
OTEVŘENO OD 17! >
Tento pátek 25.září a sobotu 26. otevíráme o hoďku dříve!
31
srp
2020
V ZÁŘÍ OTEVÍRÁME !!! >
Po půlroční pauze se Klub Na Rampě opět otevírá, a to v září: pátek a sobota od 18 hodin, neděle až čtvrtek zavřeno, otevřeno pouze, je-li v programu uvedena akce, v pondělí
18
bře
2020
KLUB NA RAMPĚ NA DÁRCOVSKÉ PLATFORMĚ DONIO >
Zdravíme příznivce našeho multižánrového klubu, je nám jasné, že setkávání se při kultuře teď musí jít stranou. Prostě to počká, až se vše uklidní, a my věříme, že
17
bře
2020
ONLINE KONCERT PRO DOBROU NÁLADU! >
Dnes v 18:00. Pro všechny ze Svobodné základní školy a nejen pro ně! Bude se vysílat živě. Sledujte fb stránku SZŠ 🎶🎵🎶,odkaz níže. Koukněte tady.


+420 485 100 500 Naše provozovny:

Provozovatel

Sundisk s.r.o.

Sportovní a kulturní produkce Firemní akce (outdoor,teambuilding) Event marketing

Všechny naše provozovny: