kvě
2009

Radim Hladík, Jan Hrubý, Vladimír Mišík - další díl cyklu koncertů pro fajnšmekry 12.5. v úterý

Pokračujeme dalším dílem cyklu koncertů pro fajnšmekry – mimořádné osobnosti v nevíkendových termínech.
Tentokrát uslyšíme společný koncert trojice s okruhu největších legend českého rocku – kytaristy Radima Hladíka, houslisty Jana Hrubého a zpěváka Vladimíra Mišíka. Jejich muzika i historie jejich kariér je většině milovníků bigbeatu známa a vídáme je často s vlastními kapelami – tedy Radima s Blue Effectem, Vláďu s Etc.. a Honzu Hrubého v projektech všech možných kolegů, - michala Prokopa, Luboše Andršta..
Skladby a celá alba, na kterých se během mnoha let hraní všichni tři v různých seskupeních podíleli, jsou dle nejen mého názoru to nejlepší, co na české scéně dosud vzniklo – namátkově alba Kuře v hodinkách, Kolej Yesterday, Černý ovce, většina alb Etc.., Blue Effectu..
Takže zítra, tj. v úterý 12.5. večer na Rampě!
Martin Bauer st.

Rampa slaví 25 let >
celý podzim bude ve znamení oslav :-) Milí příznivci Klubu Na Rampě, dáváme tímto na vědomí, že letos na podzim nás čeká význaný milník! Oslavíme totiž 25 let na české
RAMPA HLEDÁ ŠÉFBARMANA! >
OTEVŘENO V ZÁŘÍ MÁME >
jen pokud je v programu uvedena akce, tj. otevřeno od 18 hodin pátek 16. , 23. a 30. sobota 17. a 24. úterý 20. čtvrtek 22. TĚŠÍME SE NA VÁS !
kvě
21.5. KARAOKE PÁRTY a HOKEJ ČESKO-NORSKO >
Přijďte si zazpívat! A vyhrát drinky. Od 19 hodin promítáme hokej ( dobrý rozvibrování hlasivek, pak si zazpívat můžete / nemusíte). V akci Gin s tonikem.