kvě
2009

Radim Hladík, Jan Hrubý, Vladimír Mišík - další díl cyklu koncertů pro fajnšmekry 12.5. v úterý

Pokračujeme dalším dílem cyklu koncertů pro fajnšmekry – mimořádné osobnosti v nevíkendových termínech.
Tentokrát uslyšíme společný koncert trojice s okruhu největších legend českého rocku – kytaristy Radima Hladíka, houslisty Jana Hrubého a zpěváka Vladimíra Mišíka. Jejich muzika i historie jejich kariér je většině milovníků bigbeatu známa a vídáme je často s vlastními kapelami – tedy Radima s Blue Effectem, Vláďu s Etc.. a Honzu Hrubého v projektech všech možných kolegů, - michala Prokopa, Luboše Andršta..
Skladby a celá alba, na kterých se během mnoha let hraní všichni tři v různých seskupeních podíleli, jsou dle nejen mého názoru to nejlepší, co na české scéně dosud vzniklo – namátkově alba Kuře v hodinkách, Kolej Yesterday, Černý ovce, většina alb Etc.., Blue Effectu..
Takže zítra, tj. v úterý 12.5. večer na Rampě!
Martin Bauer st.