čen

Rampa o prázdninách

Přejeme vám všem dost dobré prázdniny a dovolené a když zrovna budete v Jablonci, tak se stavte, otevřeno máme každý den od 18 hod. A taky děláme pár akcí, přehled tady:
PYJAMAS PÁRTY
Drink dostanou všechny modely.

5. 7. / sobota / 21 hodin
FAST FOOD ORCHESTRA
Koncert. Ska rocksteady warriors. Vlajková loď české ska scény po roce opět na Rampě! www.fastfoodorchestra.cz

11. 7. / pátek / 20 hodin
NA VEČÍRKU RUMOVÉM
Taneční párty s ochutnávkou.

12. 7. / sobota/ 21 hodin
Afterparty DOWN TOWN Jablonec nad Nisou
kapela: HAZYDECAY - emo-dance-core. www.hazydecay.com

18. 7. / pátek / 20 hodin
MAŠKARNÍ VESELICE
S odměnou nejoriginálnějším maskám.

2. 8. / sobota / 21 hodin
VLASTNÍ TVORBA 1984
Pražsko-severské seskupení hrající progresívní grunge říznutý hororfolkem křtí svou první desku s názvem Pohádky z krvavého pelíšku.
Support: Ragnarock a Satanovy mimikry.

15. 8. / pátek / 20 hodin
PRO DÁMY PŘEDEVŠÍM
Sladká taneční párty.

22. 8. / pátek / 20 hodin
PÁNSKÁ JÍZDA
Whiskový večírek.

29. 8. / pátek / 22 hodin
ROCK NA KONEC LÉTA
Hudební festival na podporu skupin Libereckého kraje pořádá Eurocentrum Jablonec n. N.
Vystoupí: Těla (Liberec), Calathea (Liberec), Superhero Killers (ex Erna, Jablonec n. N.), Maršál Bazén (Jablonec n. N.), Vlastní tvorba 1984 (Jablonec n. N.), Need of Activity (Jilemnice), Los Chuperos (Česká Lípa), L*Ru (Liberec).
Od 14 hod. v areálu Eurocentra.
Od 22 hod. v Klubu Na Rampě.
Vstup free.

30. 8. /sobota/ 21 hodin
HOREČKA SOBOTNÍ NOCI
Petr Vobořil uvádí předškolní videopárty.

KLUB NA RAMPĚ DOČASNĚ ZAVÍRÁ >
Naši milí návštěvníci, díky usnesení vlády z 12. března jsme nuceni Klub Na Rampě dočasně zavřít - jak pro pořádání všech naplánovaných akcí, tak i hospodu. Akce se budeme