úno

Rampa realityšou :-)

Od 01.02.2007 Klub Na Rampě spouští další ze svých novinek a to on-line webkameru, která Vám umožní nakouknout do klubu v kteroukoliv denní či noční hodinu. Časem by mělo být webových kamerek více - například chystáme spuštění kamery na hlavním koncertním sále, takže internetový návštěvník klubu bude moci doma u počítače litovat, že na koncert nedorazil :-)

Systém webkamer má pouze informativní charakter a je to vnímáno spíše jako nadstandardní služba pro Vás - naše ctěné zákazníky. Zkrátka z pohodlí domova máte možnost zjistit, co se právě v klubu děje.

Zároveň s touto službou spouštíme i anketu, kde můžete vyjádřit svůj pohled na věc. Doufáme, že se Vám nová služba bude líbit.