02
úno
2007

Rampa realityšou :-)

Od 01.02.2007 Klub Na Rampě spouští další ze svých novinek a to on-line webkameru, která Vám umožní nakouknout do klubu v kteroukoliv denní či noční hodinu. Časem by mělo být webových kamerek více - například chystáme spuštění kamery na hlavním koncertním sále, takže internetový návštěvník klubu bude moci doma u počítače litovat, že na koncert nedorazil :-)

Systém webkamer má pouze informativní charakter a je to vnímáno spíše jako nadstandardní služba pro Vás - naše ctěné zákazníky. Zkrátka z pohodlí domova máte možnost zjistit, co se právě v klubu děje.

Zároveň s touto službou spouštíme i anketu, kde můžete vyjádřit svůj pohled na věc. Doufáme, že se Vám nová služba bude líbit.


10
zář
2023
FESTIVAL STOPA >
Od října na Rampě odstartuje festival Stopa - seriál přednášek, které pojí protagonisté, jež svou aktivitou zanechávající výraznou stopu v outdoorovém sportu doma i ve světě.
03
dub
2023
Pokračování Horečky Vol.2 a každý pátek taneční mejdan na Rampě!!! >
Že není v Jablonci kam jít zapařit? To se velmi brzy změní - Rampa chystá pravidelné mejdany s taneční hudbou a jednou za měsíc Horečku s novými DJ´s!!! Sledujte program Rampy, 29.4.
02
pro
2022
OTEVŘENO V PROSINCI MÁME >
otevřeno: pátek + sobota  18 - 02 h. mimo sobotu  31.12., což je Silvestr                  úterý, středa a čtvrtek  18 -23 h. jen pokud je v programu uvedena akce
02
pro
2022
TIPY NA VÁNOČNÍ DÁRKY >
Připravili jsme pro vás pod stromek dárkové poukazy! * Poukaz za cenu 700 Kč na 3 libovolné akce v Klubu Na Rampě * Poukaz za cenu 1200 Kč na 5 libovolných akcí v Klubu Na Rampě