02
úno
2007

Rampa realityšou :-)

Od 01.02.2007 Klub Na Rampě spouští další ze svých novinek a to on-line webkameru, která Vám umožní nakouknout do klubu v kteroukoliv denní či noční hodinu. Časem by mělo být webových kamerek více - například chystáme spuštění kamery na hlavním koncertním sále, takže internetový návštěvník klubu bude moci doma u počítače litovat, že na koncert nedorazil :-)

Systém webkamer má pouze informativní charakter a je to vnímáno spíše jako nadstandardní služba pro Vás - naše ctěné zákazníky. Zkrátka z pohodlí domova máte možnost zjistit, co se právě v klubu děje.

Zároveň s touto službou spouštíme i anketu, kde můžete vyjádřit svůj pohled na věc. Doufáme, že se Vám nová služba bude líbit.


24
zář
2020
OTEVŘENO OD 17! >
Tento pátek 25.září a sobotu 26. otevíráme o hoďku dříve!
31
srp
2020
V ZÁŘÍ OTEVÍRÁME !!! >
Po půlroční pauze se Klub Na Rampě opět otevírá, a to v září: pátek a sobota od 18 hodin, neděle až čtvrtek zavřeno, otevřeno pouze, je-li v programu uvedena akce, v pondělí
18
bře
2020
KLUB NA RAMPĚ NA DÁRCOVSKÉ PLATFORMĚ DONIO >
Zdravíme příznivce našeho multižánrového klubu, je nám jasné, že setkávání se při kultuře teď musí jít stranou. Prostě to počká, až se vše uklidní, a my věříme, že
17
bře
2020
ONLINE KONCERT PRO DOBROU NÁLADU! >
Dnes v 18:00. Pro všechny ze Svobodné základní školy a nejen pro ně! Bude se vysílat živě. Sledujte fb stránku SZŠ 🎶🎵🎶,odkaz níže. Koukněte tady.


+420 485 100 500 Naše provozovny:

Provozovatel

Sundisk s.r.o.

Sportovní a kulturní produkce Firemní akce (outdoor,teambuilding) Event marketing

Všechny naše provozovny: