dub

Rampa ROCK live

V pátek Rampa zažila opravdovou oslavu rocku, neboť hostila nevšední hudební tělesa seskládaná ze spousty vynikajících instrumentalistů a jak jeden z protagonistů řekl, zažili jsme několik světových premiér. Důstojnými šedinami byla ozdobená hříva leckterého rockera, to však nijak neubíralo na faktu, že svůj nástroj za ty desítky let hraní ovládají dokonale. Příkladem byla hned první kapela, která se vrhla na psychedelický rock šedesátých let minulého století s vervou mladíků té doby. Leckdo zůstal stát s pusou dokořán. V nemalém úžasu mohli diváci sledovat i další těleso s vynikajícím Pavlem Kopalem na kytaru, který svou kytaru utápěl v rockovo-bluesových polohách a celé to okořenil přenádhernými sóly. Přesně s úderem půlnoci na pódium nastoupila další nevšední formace, z části známí muzikanti z Maršálu Bazén, z části různé individuality hudebního světa jako například jeden ze Supů od Tří Sester na harmoniku, Honza Nickendey bicí i basa, Míra Šefl mandolína či Olina Novotná na flétnu, která luxusním způsobem vystřihla hitovku od Jethro Tull...

Celý večer byl zakončen masivním jam session, kdy se na pódiu hudebníci různě prolínali a od boku dávali různé známé kousky světových kapel. Osobně na mě nejsilněji zapůsobila improvizace slavné hitovky od Jimi Hendrixe "Hey You", kterou svými houslemi ještě umocnil Per Hájek. Byl to silný okamžik..

Kdo minul tento večer, přišel o hodně. Fotografie budu přidávat, jakmile budou k dispozici.

KLUB NA RAMPĚ DOČASNĚ ZAVÍRÁ >
Naši milí návštěvníci, díky usnesení vlády z 12. března jsme nuceni Klub Na Rampě dočasně zavřít - jak pro pořádání všech naplánovaných akcí, tak i hospodu. Akce se budeme