02
pro
2008

Rampa v prosinci

Přátelé, Klub Na Rampě vstupuje do posledního měsíce roku opět s nabitým programem a také několika vylepšeními. Návštěvníci koncertů mohou již od Mňágy pozorovat kapelky o notný kus výše tzn, že je vidět odevšud výrazně lépe, tzn že jsme zvedli podium :-). Pořídili jsme také 8 nových parů a 4 LED pary (to jsou ta barevná světýlka zavěšená nad podiem před ním i za ním, která vytváří atmosféru hýbou se do rytmu tak si přeje kapela. Nad malým barem se objevila velká přehledná tabule s nápojovým lístkem, takže už nemusíte při akci pátrat po tmě v nápojovém lístku na baru ale stačí zvednout hlavu. Také zvedáme zadní plošinu pro sezení, takže na větších akcích by mělo i přes stojící dav být poměrně dobře vidět na podium aniž by se člověk musel zvednout ze židle. Podívejte se pozorně na prosincový program - věříme, že si v něm každý najde to co ho zajímá. Z těch známějších Blueeffect, 100 stupňů celsia, Jaksi Taksi - z místních kapel třebas Maršál Bazén, Bay Bay nebo Nůž, či nadšení punkrockeři Dukla Vozovna (Pha). Nechybí ani divadla (Vichr z hor, pohádka pro děti o pejskovi a kočičce) a tradiční promítání a besedy (Jana Henychová - mushering, Mára Holeček - ledolezení, Standa Kysilka - cyklistika, nebo Olga Špátová - dokumentaristika.).
Jelikož si našich návštěvníků vážíme, připravujeme speciální vánoční překvapení.... nechte se překvapit, již brzy to bude hotové :-).
Dárkem pro všechny návštěvníky budou jistě i vánoční ceny vstupného na akce od 19. do 30. prosince.
Soutěživí typové mají navíc možnost na nepropásni.cz soutěžit o vstupenky na Jaksi Taksi
Sledujte www stránky a program a mějte se na Rampě i mimo ní fajn.
Za Rampa Tým, Martin ml.


24
zář
2020
OTEVŘENO OD 17! >
Tento pátek 25.září a sobotu 26. otevíráme o hoďku dříve!
31
srp
2020
V ZÁŘÍ OTEVÍRÁME !!! >
Po půlroční pauze se Klub Na Rampě opět otevírá, a to v září: pátek a sobota od 18 hodin, neděle až čtvrtek zavřeno, otevřeno pouze, je-li v programu uvedena akce, v pondělí
18
bře
2020
KLUB NA RAMPĚ NA DÁRCOVSKÉ PLATFORMĚ DONIO >
Zdravíme příznivce našeho multižánrového klubu, je nám jasné, že setkávání se při kultuře teď musí jít stranou. Prostě to počká, až se vše uklidní, a my věříme, že
17
bře
2020
ONLINE KONCERT PRO DOBROU NÁLADU! >
Dnes v 18:00. Pro všechny ze Svobodné základní školy a nejen pro ně! Bude se vysílat živě. Sledujte fb stránku SZŠ 🎶🎵🎶,odkaz níže. Koukněte tady.


+420 485 100 500 Naše provozovny:

Provozovatel

Sundisk s.r.o.

Sportovní a kulturní produkce Firemní akce (outdoor,teambuilding) Event marketing

Všechny naše provozovny: