Rampa v prosinci

Přátelé, Klub Na Rampě vstupuje do posledního měsíce roku opět s nabitým programem a také několika vylepšeními. Návštěvníci koncertů mohou již od Mňágy pozorovat kapelky o notný kus výše tzn, že je vidět odevšud výrazně lépe, tzn že jsme zvedli podium :-). Pořídili jsme také 8 nových parů a 4 LED pary (to jsou ta barevná světýlka zavěšená nad podiem před ním i za ním, která vytváří atmosféru hýbou se do rytmu tak si přeje kapela. Nad malým barem se objevila velká přehledná tabule s nápojovým lístkem, takže už nemusíte při akci pátrat po tmě v nápojovém lístku na baru ale stačí zvednout hlavu. Také zvedáme zadní plošinu pro sezení, takže na větších akcích by mělo i přes stojící dav být poměrně dobře vidět na podium aniž by se člověk musel zvednout ze židle. Podívejte se pozorně na prosincový program - věříme, že si v něm každý najde to co ho zajímá. Z těch známějších Blueeffect, 100 stupňů celsia, Jaksi Taksi - z místních kapel třebas Maršál Bazén, Bay Bay nebo Nůž, či nadšení punkrockeři Dukla Vozovna (Pha). Nechybí ani divadla (Vichr z hor, pohádka pro děti o pejskovi a kočičce) a tradiční promítání a besedy (Jana Henychová - mushering, Mára Holeček - ledolezení, Standa Kysilka - cyklistika, nebo Olga Špátová - dokumentaristika.).
Jelikož si našich návštěvníků vážíme, připravujeme speciální vánoční překvapení.... nechte se překvapit, již brzy to bude hotové :-).
Dárkem pro všechny návštěvníky budou jistě i vánoční ceny vstupného na akce od 19. do 30. prosince.
Soutěživí typové mají navíc možnost na nepropásni.cz soutěžit o vstupenky na Jaksi Taksi
Sledujte www stránky a program a mějte se na Rampě i mimo ní fajn.
Za Rampa Tým, Martin ml.

led
Dotazník města Jablonec n. N. >
Jste spolek, kapela, malíř, kouzelník, tanečník, věštec budoucnosti kultury a bydlíte nebo působíte v Jablonci? Podívejte se na stránky města Jablonec nad Nisou a vyplňte tenhle
TIPY NA VÁNOČNÍ DÁRKY >
Připravili jsme pro vás pod stromek dárkové poukazy, doufáme, že v příštím roce klub opět jede! * Poukaz na akci či konzumaci čehokoliv v Klubu Na Rampě v hodnotě 300 Kč *
A ZASE ZAVÍRÁME! >
Mít otevřeno jen do 8 večer? A proč? Paka.
TENTO ČTVRTEK OTVÍRÁME! >
A otevřeno máme čtvrtek, pátek a sobota od 16 do 22 hodin. Zaskočte na pivko, víno.. než nás zase zavřou. Akce: Gin+tonic za 40 Kč!
programprogramProgram v PDF
ODEBÍREJ NOVINKY: