Rampu roztančili průkopníci českého ska

Ochutnávku z nového alba, které je právě v porodnici, poskytla návštěvníkům jabloneckého Klubu Na Rampě desetičlenná kapela Sto zvířat. Stovky návštěvníků se v pátek večer vlnily do rytmů, které jim naservírovali průkopníci ska v Čechách.

Lidé si mohli vychutnat, jak staré hity z alb Postelový scény, Rozptýlení pro pozůstalé nebo Nikdy nic nebylo a dalších, tak novinky z alba, které mohou fanoušci očekávat v příštích dnech. Z jásajícího davu, který zcela zaplnil jablonecký klub, bylo zřejmé, že návštěvníci dostávají přesně to, co chtějí. „Kapelu mám rád, byl jsem také zvědavý, co můžu očekávat od nového alba,“ řekl Václav Kokrda z Jablonce.
Páteční koncert přepůlila krátká přestávka, která vůbec nebyla na škodu. Lidé si došli odpočinout a osvěžit se nápoji. Jako přídavek si fanoušci vytleskali hitovku Nikdy nic nebylo. "Celkově se mi koncert líbil. Uvítala jsem i to, že se po dobu konání koncertu v místnosti nekouřilo," zhodnotila tuzemskou kapelu, jejíž popularita rok od roku stoupá sedmadvacetiletá Zuzana.
Lenka Brabencová
redaktorka

regionální redakce MF DNES

KLUB NA RAMPĚ DOČASNĚ ZAVÍRÁ >