01
čen
2009

Report - 5. večer Stárplej

Po pátečním večeru jsou známi všichni finalisté letošního Stárpleje – odehrálo se závěrečné páté kolo.
Pro nemoc dudáka bohužel nepřijeli velcí favorité – P.K. Tribute, ovšem ostatní předvedli slušné výkony a celý večer byl příjemně uvolněný.
Představili se v tomto pořadí:

Ticho (Lbc) – pro mě příjemné překvapení oproti nahrávce – dobré skladby, živý projev, stylově asi grunge , agilní frontman baskytarista. Bezkonkurenčně získali cenu klubu Na Rampě.

Grottlis (Jbc) – mladá kapela hrající z velkým nasazením a nadšením, styl či přirovnání k něčemu těžko popsat, dala se nalézt celá řada možných vlivů.. Na projevu jistě zapracují – ať už jde o aranžování, dynamiku, tvorbu vícehlasů či zvuk.

Rónin (Lomnice nad Popelkou) – sympatičtí borci se vzdálenější lokality, hráli trochu něco jiného, než jsem vyčetl ze zaslaných nahrávek. Tvrdší bigbeat, měli by zapracovat hlavně na souhře, občas se na konci trochu „vysypaly brambory“, jak říká Pavel Kopal.

Wet Paint (Jbc) – slyšeli jsme je již v prvním ročníku. Oproti ostatním kapelám mají za sebou nejvíc praxe (a asi i teorie), všichni členové jsou velmi dobří hráči, zpěvačka s odbornou průpravou.. Hrají jakýsi soft či poprock..Hlasoval jsem pro jejich postup, přestože jejich skladby a aranže, ačkoli se jim těžko vytýkají konkrétní chyby, mě příliš nepobavily (což je ovšem ryze subjektivní názor, na rozdíl od objektivního posouzení umění protagonistů).

Porotci a jak hlasovali: Petr Jakimiv, Pavel Kopal, Jan Mikulička, Martin Bauer - všichni pro Wet Paint,

Výsledky:
Nejlepší basák: Tomáš Havlen – Ticho
Nejlepší bubeník: Jan Nikendey – Wet Paint
Zvláštní cena předsedy poroty: Rónin (textař) – za speciální slogany typu „nechte kulomety znít..“
Cena Klubu Na Rampě: Ticho (jednoznačný výběr)
Cena diváků: Grottlis - 44 hlasů
Vítěz a postupující do finále: Wet Paint

Skvělé fotky v galerii!

Těšíme se spolu s vámi na finále, kde uvidíme Exots, Makovice, Pavoucy, Orfeus Beat a Wet Paint a možná i zábavná překvapení.

Martin bauer st.


03
dub
2023
Pokračování Horečky Vol.2 a každý pátek taneční mejdan na Rampě!!! >
Že není v Jablonci kam jít zapařit? To se velmi brzy změní - Rampa chystá pravidelné mejdany s taneční hudbou a jednou za měsíc Horečku s novými DJ´s!!! Sledujte program Rampy, 29.4.
02
pro
2022
OTEVŘENO V PROSINCI MÁME >
otevřeno: pátek + sobota  18 - 02 h. mimo sobotu  31.12., což je Silvestr                  úterý, středa a čtvrtek  18 -23 h. jen pokud je v programu uvedena akce
02
pro
2022
TIPY NA VÁNOČNÍ DÁRKY >
Připravili jsme pro vás pod stromek dárkové poukazy! * Poukaz za cenu 700 Kč na 3 libovolné akce v Klubu Na Rampě * Poukaz za cenu 1200 Kč na 5 libovolných akcí v Klubu Na Rampě
16
zář
2022
Rampa slaví 25 let >
celý podzim bude ve znamení oslav :-) Milí příznivci Klubu Na Rampě, dáváme tímto na vědomí, že letos na podzim nás čeká význaný milník! Oslavíme totiž 25 let na české