úno

Report o 1. kole Stárplej 2012

Podrobnější informace naleznete v přiloženém článku člena poroty Mejly Šajbena z Lbc. music.
Já dodám jen pár mých postřehů:
Liberčtí hardrockoví Instorm, přestože neobdrželi žádnou z cen, se představili, vzhledem ke své krátké existenci, také v dobrém světle, mají dobře nastartováno. Cze-Hun jsou vyhrátí muzikanti, kteří rozjeli tenhle relativně nový projekt, některé kousky v aranžích byly velmi vtipné, a imidžový basák a řezbář Honza vykoná také své:-) Rusty Tubes zvítězili, kromě velké divácké podpory, zejména díky vzestupné tendenci ve skladbách i projevu - po popovitých i výkonem rozpačitých prvních tónech. Standardní postupy, ovšem zachrané s příslušným drivem a velmi dobrým výkonem zpěváka. Do finále je ovšem třeba vše domakat..Velmi příjemným překvapením byli liberečtí Twain - nejmladší účastníci všech dosavadních ročníků, žáci základní školy. Po setřesení počáteční trémy moc pěkně zpívala zpěvačka a basačka Nela Sasková, byť letos povolené covery, protože vlastních věcí ještě moc nemají.
Ještě jednou dík kapelám i na první únorové kolo početnému publiku - přestože tentokrát moc neskotačilo, ovšem hlasový a aplausový projev mělo skvělý:-)

Za Rampu Martin Bauer

led
Dotazník města Jablonec n. N. >
Jste spolek, kapela, malíř, kouzelník, tanečník, věštec budoucnosti kultury a bydlíte nebo působíte v Jablonci? Podívejte se na stránky města Jablonec nad Nisou a vyplňte tenhle
TIPY NA VÁNOČNÍ DÁRKY >
Připravili jsme pro vás pod stromek dárkové poukazy, doufáme, že v příštím roce klub opět jede! * Poukaz na akci či konzumaci čehokoliv v Klubu Na Rampě v hodnotě 300 Kč *
A ZASE ZAVÍRÁME! >
Mít otevřeno jen do 8 večer? A proč? Paka.
TENTO ČTVRTEK OTVÍRÁME! >
A otevřeno máme čtvrtek, pátek a sobota od 16 do 22 hodin. Zaskočte na pivko, víno.. než nás zase zavřou. Akce: Gin+tonic za 40 Kč!
programprogramProgram v PDF
ODEBÍREJ NOVINKY: