úno

Report o 1. kole Stárplej 2012

Podrobnější informace naleznete v přiloženém článku člena poroty Mejly Šajbena z Lbc. music.
Já dodám jen pár mých postřehů:
Liberčtí hardrockoví Instorm, přestože neobdrželi žádnou z cen, se představili, vzhledem ke své krátké existenci, také v dobrém světle, mají dobře nastartováno. Cze-Hun jsou vyhrátí muzikanti, kteří rozjeli tenhle relativně nový projekt, některé kousky v aranžích byly velmi vtipné, a imidžový basák a řezbář Honza vykoná také své:-) Rusty Tubes zvítězili, kromě velké divácké podpory, zejména díky vzestupné tendenci ve skladbách i projevu - po popovitých i výkonem rozpačitých prvních tónech. Standardní postupy, ovšem zachrané s příslušným drivem a velmi dobrým výkonem zpěváka. Do finále je ovšem třeba vše domakat..Velmi příjemným překvapením byli liberečtí Twain - nejmladší účastníci všech dosavadních ročníků, žáci základní školy. Po setřesení počáteční trémy moc pěkně zpívala zpěvačka a basačka Nela Sasková, byť letos povolené covery, protože vlastních věcí ještě moc nemají.
Ještě jednou dík kapelám i na první únorové kolo početnému publiku - přestože tentokrát moc neskotačilo, ovšem hlasový a aplausový projev mělo skvělý:-)

Za Rampu Martin Bauer

pro
OTEVŘENO V PROSINCI MÁME >