úno

Report o 1. kole Stárplej 2012

Podrobnější informace naleznete v přiloženém článku člena poroty Mejly Šajbena z Lbc. music.
Já dodám jen pár mých postřehů:
Liberčtí hardrockoví Instorm, přestože neobdrželi žádnou z cen, se představili, vzhledem ke své krátké existenci, také v dobrém světle, mají dobře nastartováno. Cze-Hun jsou vyhrátí muzikanti, kteří rozjeli tenhle relativně nový projekt, některé kousky v aranžích byly velmi vtipné, a imidžový basák a řezbář Honza vykoná také své:-) Rusty Tubes zvítězili, kromě velké divácké podpory, zejména díky vzestupné tendenci ve skladbách i projevu - po popovitých i výkonem rozpačitých prvních tónech. Standardní postupy, ovšem zachrané s příslušným drivem a velmi dobrým výkonem zpěváka. Do finále je ovšem třeba vše domakat..Velmi příjemným překvapením byli liberečtí Twain - nejmladší účastníci všech dosavadních ročníků, žáci základní školy. Po setřesení počáteční trémy moc pěkně zpívala zpěvačka a basačka Nela Sasková, byť letos povolené covery, protože vlastních věcí ještě moc nemají.
Ještě jednou dík kapelám i na první únorové kolo početnému publiku - přestože tentokrát moc neskotačilo, ovšem hlasový a aplausový projev mělo skvělý:-)

Za Rampu Martin Bauer

Rampa slaví 25 let >
celý podzim bude ve znamení oslav :-) Milí příznivci Klubu Na Rampě, dáváme tímto na vědomí, že letos na podzim nás čeká význaný milník! Oslavíme totiž 25 let na české
RAMPA HLEDÁ ŠÉFBARMANA! >
OTEVŘENO V ZÁŘÍ MÁME >
jen pokud je v programu uvedena akce, tj. otevřeno od 18 hodin pátek 16. , 23. a 30. sobota 17. a 24. úterý 20. čtvrtek 22. TĚŠÍME SE NA VÁS !
kvě
21.5. KARAOKE PÁRTY a HOKEJ ČESKO-NORSKO >
Přijďte si zazpívat! A vyhrát drinky. Od 19 hodin promítáme hokej ( dobrý rozvibrování hlasivek, pak si zazpívat můžete / nemusíte). V akci Gin s tonikem.