07
pro
2009

Report z Vládi Mišíka a Etc..

Na rampovský koncerty chodím v různém rozpoložení – někdy něco organizovat, po čase vidět či slyšet spřátelenou kapelu, jindy zvědavý na živé vyznění kapely, kterou jsem znal jen z nahrávek, nebo poprvé vidět i slyšet nějaký objev, třeba z místních mladých kapel.
Pokud ovšem u nás hraje Vláďa Mišík v jakékoli sestavě, a obzvlášť z celou kapelou Etc.., přicházím hlavně relaxovat, navíc s jistotou, že potkám mezi publikem i řadu přátel všech generací.
Užil jsem si to i tentokrát. Přestože v historii Etc.. mě byla nejbližší sestava s Gumou Kulhánkem a Kláskem Kubešem, ta současná představuje excelentní muzikanty, od kterých se mohou učit hrající mlaďoši všem prvkům toho, co by měl rockový muzikant na podiu předvádět, o celkové souhře nemluvě.
Radost mi udělaly starší i nové písně, úvodní rozjezd Olina Nejezchleby i evidentně zlepšený zdravotní stav frontmana (byť, jak sám sdělil, některé věci přetransponoval o tón níže, což, ač o něco mladší, budu v rámci svého amatérského zpívání už taky muset udělat:-).
Takže ještě jednou borcům dík za koncert, po jehož skončení mohla noc douplynout v duchu textu mé oblíbené písně Etc..:
..“..kouřili jsme konopí, dovezený z dálky, jedna holka řikala, že se bojí války..“
Martin Bauer st


24
zář
2020
OTEVŘENO OD 17! >
Tento pátek 25.září a sobotu 26. otevíráme o hoďku dříve!
31
srp
2020
V ZÁŘÍ OTEVÍRÁME !!! >
Po půlroční pauze se Klub Na Rampě opět otevírá, a to v září: pátek a sobota od 18 hodin, neděle až čtvrtek zavřeno, otevřeno pouze, je-li v programu uvedena akce, v pondělí
18
bře
2020
KLUB NA RAMPĚ NA DÁRCOVSKÉ PLATFORMĚ DONIO >
Zdravíme příznivce našeho multižánrového klubu, je nám jasné, že setkávání se při kultuře teď musí jít stranou. Prostě to počká, až se vše uklidní, a my věříme, že
17
bře
2020
ONLINE KONCERT PRO DOBROU NÁLADU! >
Dnes v 18:00. Pro všechny ze Svobodné základní školy a nejen pro ně! Bude se vysílat živě. Sledujte fb stránku SZŠ 🎶🎵🎶,odkaz níže. Koukněte tady.


+420 485 100 500 Naše provozovny:

Provozovatel

Sundisk s.r.o.

Sportovní a kulturní produkce Firemní akce (outdoor,teambuilding) Event marketing

Všechny naše provozovny: