25
dub
2007

Shání se fotky z Tleskače!

Ze sobotního energií nabitého koncertu plzeňského ska orchestru Tleskač máme bohužel naprosté minimum použitelných fotek. Pokud jste na Rampě byli a fotili, nebo někoho takového znáte, tak neváhejte a fotky pošlete na můj mail jardith@centrum.cz – nejzajímavější kousky odměna nemine!

No a jaký byl koncert? Bylo plno tak, že přijít ještě pár desítek lidí navíc, tak bude Rampa už k prasknutí. Tleskač jako obvykle dostal publikum velmi rychle do varu a frontman kapely Míra Cisler lidi nešetřil svými pověstnými hláškami typu „my vám teď budeme hrát ska, ať se vám to líbí nebo ne“ a lidi tančili a tančili, až bylo v sále teplo jako na Jamaice. Prostě paráda od začátku do konce. Tleskači předvedli kompletní průřez jejich tvorbou a co je další zajímavostí, že jejich reklamní předměty, trička a šály byly rozebrány během několika minut. Publikum si Tleskače několikrát vyžádalo zpět na pódium, až kapela opravdu dle svých slov nemohla a Míra Cisler koncert ukončil slovy „že taky musí jet domů do Plzně a že teď vám bude ska hrát Hrnecc“, což Jirku neskutečně potěšilo :-) No Hrnecc hrál seč mu síly stačily, lidstvo bylo řádně rozdováděno, takže skvělá párty mohla pokračovat do ranních hodin.


16
zář
2022
Rampa slaví 25 let >
celý podzim bude ve znamení oslav :-) Milí příznivci Klubu Na Rampě, dáváme tímto na vědomí, že letos na podzim nás čeká význaný milník! Oslavíme totiž 25 let na české
30
srp
2022
RAMPA HLEDÁ ŠÉFBARMANA! >
30
srp
2022
OTEVŘENO V ZÁŘÍ MÁME >
jen pokud je v programu uvedena akce, tj. otevřeno od 18 hodin pátek 16. , 23. a 30. sobota 17. a 24. úterý 20. čtvrtek 22. TĚŠÍME SE NA VÁS !
20
kvě
2022
21.5. KARAOKE PÁRTY a HOKEJ ČESKO-NORSKO >
Přijďte si zazpívat! A vyhrát drinky. Od 19 hodin promítáme hokej ( dobrý rozvibrování hlasivek, pak si zazpívat můžete / nemusíte). V akci Gin s tonikem.