dub

Shání se fotky z Tleskače!

Ze sobotního energií nabitého koncertu plzeňského ska orchestru Tleskač máme bohužel naprosté minimum použitelných fotek. Pokud jste na Rampě byli a fotili, nebo někoho takového znáte, tak neváhejte a fotky pošlete na můj mail jardith@centrum.cz – nejzajímavější kousky odměna nemine!

No a jaký byl koncert? Bylo plno tak, že přijít ještě pár desítek lidí navíc, tak bude Rampa už k prasknutí. Tleskač jako obvykle dostal publikum velmi rychle do varu a frontman kapely Míra Cisler lidi nešetřil svými pověstnými hláškami typu „my vám teď budeme hrát ska, ať se vám to líbí nebo ne“ a lidi tančili a tančili, až bylo v sále teplo jako na Jamaice. Prostě paráda od začátku do konce. Tleskači předvedli kompletní průřez jejich tvorbou a co je další zajímavostí, že jejich reklamní předměty, trička a šály byly rozebrány během několika minut. Publikum si Tleskače několikrát vyžádalo zpět na pódium, až kapela opravdu dle svých slov nemohla a Míra Cisler koncert ukončil slovy „že taky musí jet domů do Plzně a že teď vám bude ska hrát Hrnecc“, což Jirku neskutečně potěšilo :-) No Hrnecc hrál seč mu síly stačily, lidstvo bylo řádně rozdováděno, takže skvělá párty mohla pokračovat do ranních hodin.

led
Dotazník města Jablonec n. N. >
Jste spolek, kapela, malíř, kouzelník, tanečník, věštec budoucnosti kultury a bydlíte nebo působíte v Jablonci? Podívejte se na stránky města Jablonec nad Nisou a vyplňte tenhle
TIPY NA VÁNOČNÍ DÁRKY >
Připravili jsme pro vás pod stromek dárkové poukazy, doufáme, že v příštím roce klub opět jede! * Poukaz na akci či konzumaci čehokoliv v Klubu Na Rampě v hodnotě 300 Kč *
A ZASE ZAVÍRÁME! >
Mít otevřeno jen do 8 večer? A proč? Paka.
TENTO ČTVRTEK OTVÍRÁME! >
A otevřeno máme čtvrtek, pátek a sobota od 16 do 22 hodin. Zaskočte na pivko, víno.. než nás zase zavřou. Akce: Gin+tonic za 40 Kč!