25
dub
2007

Shání se fotky z Tleskače!

Ze sobotního energií nabitého koncertu plzeňského ska orchestru Tleskač máme bohužel naprosté minimum použitelných fotek. Pokud jste na Rampě byli a fotili, nebo někoho takového znáte, tak neváhejte a fotky pošlete na můj mail jardith@centrum.cz – nejzajímavější kousky odměna nemine!

No a jaký byl koncert? Bylo plno tak, že přijít ještě pár desítek lidí navíc, tak bude Rampa už k prasknutí. Tleskač jako obvykle dostal publikum velmi rychle do varu a frontman kapely Míra Cisler lidi nešetřil svými pověstnými hláškami typu „my vám teď budeme hrát ska, ať se vám to líbí nebo ne“ a lidi tančili a tančili, až bylo v sále teplo jako na Jamaice. Prostě paráda od začátku do konce. Tleskači předvedli kompletní průřez jejich tvorbou a co je další zajímavostí, že jejich reklamní předměty, trička a šály byly rozebrány během několika minut. Publikum si Tleskače několikrát vyžádalo zpět na pódium, až kapela opravdu dle svých slov nemohla a Míra Cisler koncert ukončil slovy „že taky musí jet domů do Plzně a že teď vám bude ska hrát Hrnecc“, což Jirku neskutečně potěšilo :-) No Hrnecc hrál seč mu síly stačily, lidstvo bylo řádně rozdováděno, takže skvělá párty mohla pokračovat do ranních hodin.


10
zář
2023
FESTIVAL STOPA >
Od října na Rampě odstartuje festival Stopa - seriál přednášek, které pojí protagonisté, jež svou aktivitou zanechávající výraznou stopu v outdoorovém sportu doma i ve světě.
03
dub
2023
Pokračování Horečky Vol.2 a každý pátek taneční mejdan na Rampě!!! >
Že není v Jablonci kam jít zapařit? To se velmi brzy změní - Rampa chystá pravidelné mejdany s taneční hudbou a jednou za měsíc Horečku s novými DJ´s!!! Sledujte program Rampy, 29.4.
02
pro
2022
OTEVŘENO V PROSINCI MÁME >
otevřeno: pátek + sobota  18 - 02 h. mimo sobotu  31.12., což je Silvestr                  úterý, středa a čtvrtek  18 -23 h. jen pokud je v programu uvedena akce
02
pro
2022
TIPY NA VÁNOČNÍ DÁRKY >
Připravili jsme pro vás pod stromek dárkové poukazy! * Poukaz za cenu 700 Kč na 3 libovolné akce v Klubu Na Rampě * Poukaz za cenu 1200 Kč na 5 libovolných akcí v Klubu Na Rampě