lis

Silvestr na Rampě jako karneval, plavba lodí i skaparáda ?

Vypadá to, že jsme si už přestali lámat hlavu s tím, jak poslední den v roce opustíme a kde hopsneme do roku nového. Průběžně Vás budeme informovat o stavu věcí, ale na 90% se pokusíme realizovat lehkovážnou show s lehce oděnými děvami (to ten karneval) a uprostřed zimy vytvoříme bájnou cestu lodí po rytmech ostrovů tropického i subtropického pásma Atlantického oceánu...

Čeká nás návštěva rytmů kolem Kuby i Jamaiky, poplujeme kolem Mexika k latinské americe, podél Brazílie, kde to švihnem prudce do leva, abychom se kolem rytmů afrických dostali zpět. Co zastávka lodi, to tradiční i netradiční drinky pro danou lokalitu. To nezní špatně :-)

Proto vyhlašujeme už teď: Kdo chce plout na Rampalodi o Silvestra s námi, má ideální možnost se na baru informovat na rezervaci místa v kajutě. Cena bude více než příjemná, za to ale zábavy a recese chystáme větší než menší množství ;-)