20
lis
2007

SKRZJAZZFEST se už tento pátek!

V pátek 23. listopadu od 20. hodin se v jabloneckém Klubu Na Rampě uskuteční již čtvrtý ročník festivalu jazzových kapel SKRZJAZZFEST. Tento mladý festival si postupně získává na věhlasu, což dokazuje stále větší obliba mezi jeho návštěvníky.

Letošní ročník zahájí skupina BAKAO se zpěvačkou a kontrabasistkou Olgou Kuthanovou v čele. Tato latino-jazzová skupina se skládá především z absolventů konzervatoře, což svědčí o jejich kvalitě.

Jako další vystoupí velmi oblíbená formace EGGNOISE, která má na svém kontě již tři alba, z nichž poslední s názvem Albumen vyšlo letos na jaře. Skupina má široký záběr a její dosavadní tvorba má blízko nejenom k jazzu, ale také rocku, popu a grunge. Kapela hraje už od roku 1994 a za tu dobu jsme se s ní mohli setkat na mnoha koncertních místech a známých festivalech. Ačkoli má tato skupina velkou zálibu ve studiovém experimentování, její vystoupení si stále zachovávají notnou dávku energetičnosti a živosti.

Třetí účinkující kapela na SKRZJAZZFESTU bude skupina v Jablonci nad Nisou dobře známá jedenáctičlenná partička říkající si TAKIN´OFF. Opět se jedná o nejednoznačně zařaditelnou skupinu, která protíná styly jako je funku, soul, rock a rap. Není tomu tak dlouho, co se zpěvu ujala Tereza Černochová, která je známa z dívčího tria Black Milk. Skupina se může chlubit s účinkováním ve známých klubech, jako je Roxy, Duplex nebo Rock café. Jistým měřítkem úspěšnosti může také být spolupráce s Richardem Müllerem nebo Lenkou Dusilovou. Kromě vlastních písní má skupina ve svém repertoáru písně od takových jmen jako je James Brown.

Poslední hvězdou večera bude skupina Segundo, která hraje styl prolínající se mezi jazzem, d´n´b, jungle a punkem. V čele skupiny stojí Šimon Ornest, který je znám především ze skupin Maradona Jazz, Ahmed má hlad nebo The Tap Tap.

Více o vystupujících kapelách se dozvíte na:
www.eggnoise.cz, www.takinoff.cz a www.segundo.cz.


02
pro
2022
OTEVŘENO V PROSINCI MÁME >
otevřeno: pátek + sobota  18 - 02 h. mimo sobotu  31.12., což je Silvestr                  úterý, středa a čtvrtek  18 -23 h. jen pokud je v programu uvedena akce
02
pro
2022
TIPY NA VÁNOČNÍ DÁRKY >
Připravili jsme pro vás pod stromek dárkové poukazy! * Poukaz za cenu 700 Kč na 3 libovolné akce v Klubu Na Rampě * Poukaz za cenu 1200 Kč na 5 libovolných akcí v Klubu Na Rampě
16
zář
2022
Rampa slaví 25 let >
celý podzim bude ve znamení oslav :-) Milí příznivci Klubu Na Rampě, dáváme tímto na vědomí, že letos na podzim nás čeká význaný milník! Oslavíme totiž 25 let na české
30
srp
2022
RAMPA HLEDÁ ŠÉFBARMANA! >