07
zář
2009

Skvělí Boobie trap z Californie ve Vlaku!

V pondělí 14.9. od 20.30 hod. v klubu Vlak na libereckých harcovských kolejích koncert Boobie trap + Confuzed + Vevývoji.
Boobie trap - americká parta z Orange County v Californii. Šéfem kapely je padesátiletý punkáč Danny, který v loňském roce obměnil sestavu a na post zpěvačky přišla krásná Sarah Kelley. Zatím posledním albem je úspěšná deska LOOK INSIDE, která vyšla v roce 2007. Kapela v současné době objíždí Evropu, začala v Anglii, pokračuje přes Německo do Čech a poté do Francie a Švýcarska. V CZ zahraje 2 akce. Boobie trap si sebou berou i skvélého hosta a to švýcarskou partu Confuzed, opět další energií našláplý punk rock. A aby toho nebylo málo, tak tento výborný večer zakončí liberecká svižná ska-punková kapela Vevývoji....Neváhejte a poslechněte si kapely na www.myspace.com


28
lis
2023
HAPPY HOURS >
Každý čtvrtek pro Vás máme nově speciální nabídku drinků! Přijďte mezi 18–20 h a při koupi jednoho drinku získáte druhý zdarma. Aktuální jsou v akční nabídce
26
říj
2023
ve čtvrtek 26. října máme na Rampě zavřeno >
omlouváme se případným zájemcům o návštěvu
10
zář
2023
FESTIVAL STOPA >
Od října na Rampě odstartuje festival Stopa - seriál přednášek, které pojí protagonisté, jež svou aktivitou zanechávající výraznou stopu v outdoorovém sportu doma i ve světě.
03
dub
2023
Pokračování Horečky Vol.2 a každý pátek taneční mejdan na Rampě!!! >
Že není v Jablonci kam jít zapařit? To se velmi brzy změní - Rampa chystá pravidelné mejdany s taneční hudbou a jednou za měsíc Horečku s novými DJ´s!!! Sledujte program Rampy, 29.4.