čen

Soutěž o nejlepší foto z koncertu Nightwork a omluva za vedro na něm.

Posílejte fotky na info@rampaklub.cz, vybrané budou umístěny na stránkách Rampy, výherce získá to nové cd kapely Nightwork , hned jak vyjde, podepsané kapelou.

A k vedru: Klub Rampa je napojen na systém vzduchotechniky a klimatizace, který je umístěn v centrální strojovně v suterénu Eurocentra. Na Rampě je jen knoflík on/off a možnost nastavení teploty. Včera při venkovní teplotě 30 stupňu a při tom množství návštěvníků tato klimatizace nestíhala, jak by podle parametrů měla. Již před koncertem jsem to řešila s techniky z Eurocentra, nedařilo se jim to napravit, klimoška fungovala, ale ne už chladící jednotka.
Přesto jste byli skvělí publikum, jak si libovala kapela, dobře se jim pro vás hrálo a přijedou rádi zase.

KLUB NA RAMPĚ DOČASNĚ ZAVÍRÁ >
Naši milí návštěvníci, díky usnesení vlády z 12. března jsme nuceni Klub Na Rampě dočasně zavřít - jak pro pořádání všech naplánovaných akcí, tak i hospodu. Akce se budeme