12
čen
2010

Soutěž o nejlepší foto z koncertu Nightwork a omluva za vedro na něm.

Posílejte fotky na info@rampaklub.cz, vybrané budou umístěny na stránkách Rampy, výherce získá to nové cd kapely Nightwork , hned jak vyjde, podepsané kapelou.


A k vedru: Klub Rampa je napojen na systém vzduchotechniky a klimatizace, který je umístěn v centrální strojovně v suterénu Eurocentra. Na Rampě je jen knoflík on/off a možnost nastavení teploty. Včera při venkovní teplotě 30 stupňu a při tom množství návštěvníků tato klimatizace nestíhala, jak by podle parametrů měla. Již před koncertem jsem to řešila s techniky z Eurocentra, nedařilo se jim to napravit, klimoška fungovala, ale ne už chladící jednotka.
Přesto jste byli skvělí publikum, jak si libovala kapela, dobře se jim pro vás hrálo a přijedou rádi zase.


10
zář
2023
FESTIVAL STOPA >
Od října na Rampě odstartuje festival Stopa - seriál přednášek, které pojí protagonisté, jež svou aktivitou zanechávající výraznou stopu v outdoorovém sportu doma i ve světě.
03
dub
2023
Pokračování Horečky Vol.2 a každý pátek taneční mejdan na Rampě!!! >
Že není v Jablonci kam jít zapařit? To se velmi brzy změní - Rampa chystá pravidelné mejdany s taneční hudbou a jednou za měsíc Horečku s novými DJ´s!!! Sledujte program Rampy, 29.4.
02
pro
2022
OTEVŘENO V PROSINCI MÁME >
otevřeno: pátek + sobota  18 - 02 h. mimo sobotu  31.12., což je Silvestr                  úterý, středa a čtvrtek  18 -23 h. jen pokud je v programu uvedena akce
02
pro
2022
TIPY NA VÁNOČNÍ DÁRKY >
Připravili jsme pro vás pod stromek dárkové poukazy! * Poukaz za cenu 700 Kč na 3 libovolné akce v Klubu Na Rampě * Poukaz za cenu 1200 Kč na 5 libovolných akcí v Klubu Na Rampě