čen

Soutěž o nejlepší foto z koncertu Nightwork a omluva za vedro na něm.

Posílejte fotky na info@rampaklub.cz, vybrané budou umístěny na stránkách Rampy, výherce získá to nové cd kapely Nightwork , hned jak vyjde, podepsané kapelou.

A k vedru: Klub Rampa je napojen na systém vzduchotechniky a klimatizace, který je umístěn v centrální strojovně v suterénu Eurocentra. Na Rampě je jen knoflík on/off a možnost nastavení teploty. Včera při venkovní teplotě 30 stupňu a při tom množství návštěvníků tato klimatizace nestíhala, jak by podle parametrů měla. Již před koncertem jsem to řešila s techniky z Eurocentra, nedařilo se jim to napravit, klimoška fungovala, ale ne už chladící jednotka.
Přesto jste byli skvělí publikum, jak si libovala kapela, dobře se jim pro vás hrálo a přijedou rádi zase.

Rampa slaví 25 let >
celý podzim bude ve znamení oslav :-) Milí příznivci Klubu Na Rampě, dáváme tímto na vědomí, že letos na podzim nás čeká význaný milník! Oslavíme totiž 25 let na české
RAMPA HLEDÁ ŠÉFBARMANA! >
OTEVŘENO V ZÁŘÍ MÁME >
jen pokud je v programu uvedena akce, tj. otevřeno od 18 hodin pátek 16. , 23. a 30. sobota 17. a 24. úterý 20. čtvrtek 22. TĚŠÍME SE NA VÁS !
kvě
21.5. KARAOKE PÁRTY a HOKEJ ČESKO-NORSKO >
Přijďte si zazpívat! A vyhrát drinky. Od 19 hodin promítáme hokej ( dobrý rozvibrování hlasivek, pak si zazpívat můžete / nemusíte). V akci Gin s tonikem.