kvě

Space funky britská KAVA KAVA ve středu 7.května!

Pod pojmem Kava Kava, řadě českých fanoušků dobře známým, se ukrývá našlápnutá britská partička, jejichž živá vystoupení můžeme označit za lahodnou mši pro uši a duši. Co vlastně Kava Kava hraje? Základním rysem jsou prvky funky music, avšak říznuté čímsi jedinečným, co kapelu odlišuje od ostatních. Řada skladeb Kavy na studiových nahrávkách zní silně elektronicky, na živých koncertech ale čekejte pěkný funk-rockový nářez. "Space funky" - právě takto nazývá styl své hudby sama kapela, kombinující ve své hudbě jak typicky rockové nástroje, tak i kompletní dechovou sekci. Kava Kava dokáže publikum silně rozžhavit a právem jsou jejich živá vystoupení pokládána za neopakovatelná.

V těchto dnech se kapela po triumfálním turné po Číně a USA vrací do Česka, kde odehraje 4 koncerty, jeden z nich u nás v Klubu Na Rampě.

Kapela přijede v omlazené sestavě, přičemž zakládající členové - frontman Pat Fulgoni a kytarista Mat Bond (viz foto) - zůstali. Uplynulé 3 roky od jejich poslední české návštěvy byly velmi úspěšné - získali distribuci u americké megafirmy Virgin, nahráli několik skladeb do populárních amerických seriálů, např. The Weeds, zavítali do Číny, USA, Japonska...Kava Kava vystupuje i na největším světovém festivalu v britském Glastonbury.

Více nawww.myspace.com/kavakavamus a www.disharmonie.cz

pro
OTEVŘENO V PROSINCI MÁME >
otevřeno: pátek + sobota  18 - 02 h. mimo sobotu  31.12., což je Silvestr                  úterý, středa a čtvrtek  18 -23 h. jen pokud je v programu uvedena akce