úno

Špičkový kytarista Ben Poole již brzy

Deska z roku 2013 "Live at the Royal Albert Hall potvrzuje, že tento koncert bude výjimečný

Ben Poole je považován za nový příslib britské bluesové školy, jeden z nejlepších, jaký se v Evropě v posledních letech objevil. Dokonce ani jeho kytaroví hrdinové, se kterými měl tu čest hrát na jednom pódiu (Jeff Beck, Gary Moore a John Mayall), nešetří pochvalami. Zdá se, že tento šestadvacetiletý mladík má docela slušně našlápnuto. Jeho poslední nahrávky svědčí o tom, že máme co do činění s budoucností evropské blues-rockové scény. Například nejprodávanější evropský kytarový časopis “Total Guitar” Bena označil za “kytaristu, kterého stojí za to sledovat”.Jeho jméno se též objevilo v anketě British Blues Awards a v roce 2012 dokonce reprezentoval Spojené království v soutěži “European Blues Challenge” v Berlíně, kde skončil jako třetí z devatenácti účastníků.
Na svém kontě má zatím tři nosiče. První “Everything I Want” vyšel již v roce 2010 a produkoval ho známý kytarista Bernie Tormé. Jako druhý vyšlo cd s názvem “Let's Go Upstairs”, na jehož produkci se podílel slavný Isaac Nossel (Jack Bruce, Denny Laine, aj.). Písně z tohoto alba tvořily hlavní část zatím jediného českého vystoupení na festivalu Dolánky 2013. Poslední třetí nosič vyšel letos v říjnu a obsahuje nahrávky pořízené v průběhu koncertu v londýnské Royal Albert Hall. Všechna tři alba svědčí o tom, že máme co do činění se zajímavým skladatelem, vyzrálým hudebníkem.

Více informací, fotografie a videa z youtube a také online nákup vstupenek najdete zde:

Rampa slaví 25 let >
celý podzim bude ve znamení oslav :-) Milí příznivci Klubu Na Rampě, dáváme tímto na vědomí, že letos na podzim nás čeká význaný milník! Oslavíme totiž 25 let na české
RAMPA HLEDÁ ŠÉFBARMANA! >
OTEVŘENO V ZÁŘÍ MÁME >
jen pokud je v programu uvedena akce, tj. otevřeno od 18 hodin pátek 16. , 23. a 30. sobota 17. a 24. úterý 20. čtvrtek 22. TĚŠÍME SE NA VÁS !
kvě
21.5. KARAOKE PÁRTY a HOKEJ ČESKO-NORSKO >
Přijďte si zazpívat! A vyhrát drinky. Od 19 hodin promítáme hokej ( dobrý rozvibrování hlasivek, pak si zazpívat můžete / nemusíte). V akci Gin s tonikem.