úno

Špičkový kytarista Ben Poole již brzy

Deska z roku 2013 "Live at the Royal Albert Hall potvrzuje, že tento koncert bude výjimečný

Ben Poole je považován za nový příslib britské bluesové školy, jeden z nejlepších, jaký se v Evropě v posledních letech objevil. Dokonce ani jeho kytaroví hrdinové, se kterými měl tu čest hrát na jednom pódiu (Jeff Beck, Gary Moore a John Mayall), nešetří pochvalami. Zdá se, že tento šestadvacetiletý mladík má docela slušně našlápnuto. Jeho poslední nahrávky svědčí o tom, že máme co do činění s budoucností evropské blues-rockové scény. Například nejprodávanější evropský kytarový časopis “Total Guitar” Bena označil za “kytaristu, kterého stojí za to sledovat”.Jeho jméno se též objevilo v anketě British Blues Awards a v roce 2012 dokonce reprezentoval Spojené království v soutěži “European Blues Challenge” v Berlíně, kde skončil jako třetí z devatenácti účastníků.
Na svém kontě má zatím tři nosiče. První “Everything I Want” vyšel již v roce 2010 a produkoval ho známý kytarista Bernie Tormé. Jako druhý vyšlo cd s názvem “Let's Go Upstairs”, na jehož produkci se podílel slavný Isaac Nossel (Jack Bruce, Denny Laine, aj.). Písně z tohoto alba tvořily hlavní část zatím jediného českého vystoupení na festivalu Dolánky 2013. Poslední třetí nosič vyšel letos v říjnu a obsahuje nahrávky pořízené v průběhu koncertu v londýnské Royal Albert Hall. Všechna tři alba svědčí o tom, že máme co do činění se zajímavým skladatelem, vyzrálým hudebníkem.

Více informací, fotografie a videa z youtube a také online nákup vstupenek najdete zde:

led
Dotazník města Jablonec n. N. >
Jste spolek, kapela, malíř, kouzelník, tanečník, věštec budoucnosti kultury a bydlíte nebo působíte v Jablonci? Podívejte se na stránky města Jablonec nad Nisou a vyplňte tenhle
TIPY NA VÁNOČNÍ DÁRKY >
Připravili jsme pro vás pod stromek dárkové poukazy, doufáme, že v příštím roce klub opět jede! * Poukaz na akci či konzumaci čehokoliv v Klubu Na Rampě v hodnotě 300 Kč *
A ZASE ZAVÍRÁME! >
Mít otevřeno jen do 8 večer? A proč? Paka.
TENTO ČTVRTEK OTVÍRÁME! >
A otevřeno máme čtvrtek, pátek a sobota od 16 do 22 hodin. Zaskočte na pivko, víno.. než nás zase zavřou. Akce: Gin+tonic za 40 Kč!
programprogramProgram v PDF
ODEBÍREJ NOVINKY: