led

Spuštěna nová FOTOGALERIE!

Dnes byla slavnostně spuštěna nová fotogalerie, která přináší spoustu výhod! Nyní není už nutné několikrát zbytečně klikat a hledat vámi požadovanou akci. Stačí si jen vybrat kategorii a už uvidíte naposledy uskutečněné akce. Po kliknutí na náhled se zobrazí plná velikost fotografie. Pro pohyb mezi jednotlivými snímky můžete použít šipek na klávesnici.

Odpadá tím také přemýšlení, jak že se ta akce jmenovala a podobě. Věříme, že se vám naše nová fotogalerie bude líbit!