12
kvě
2008

Stár plej: Do finále postupují Satanovy Mimikry

V sobotu 10. května 2008 se v jabloneckém Klubu Na Rampě rozhodlo o posledním finalistovi soutěže regionálních kapel Stár plej. Stala se jím jablonecká metalová skupina Satanovy Mimikry, která se utká ve velkém červnovém finále se skupinami Pech, Season Crack a Jimmy Rock`n`Roll.

Poslední základní kolo bylo žánrově nejpestřejší. Kromě svižného punk-rocku skupiny Look – Out, klasického rocku od Stojí Ale Neteče a drsného metalu zazněl i Etnokejklířský wordmusic v podání skupiny Duro Nux, což jak se diváci mohli dozvědět znamená tvrdý oříšek.

Velmi zajímavé vystoupení předvedla skupina Plate of Hate, která svou energetičnosti nejvíce rozpohybovala diváky. Na vítěznou skupinu Satanovy Mimikry to však nestačilo.

Diváci ani porota to nebudou mít ve finále, které se uskuteční v pátek 13. června 2008 vůbec lehké. Všichni finalisti předvedli velice slušné výkony. Vybrat absolutního vítěze soutěže Stár plej pro rok 2008 bude opravdu těžké.

Miroslav Jahoda
Jablonecký hudební portál JAHUPO


24
zář
2020
OTEVŘENO OD 17! >
Tento pátek 25.září a sobotu 26. otevíráme o hoďku dříve!
31
srp
2020
V ZÁŘÍ OTEVÍRÁME !!! >
Po půlroční pauze se Klub Na Rampě opět otevírá, a to v září: pátek a sobota od 18 hodin, neděle až čtvrtek zavřeno, otevřeno pouze, je-li v programu uvedena akce, v pondělí
18
bře
2020
KLUB NA RAMPĚ NA DÁRCOVSKÉ PLATFORMĚ DONIO >
Zdravíme příznivce našeho multižánrového klubu, je nám jasné, že setkávání se při kultuře teď musí jít stranou. Prostě to počká, až se vše uklidní, a my věříme, že
17
bře
2020
ONLINE KONCERT PRO DOBROU NÁLADU! >
Dnes v 18:00. Pro všechny ze Svobodné základní školy a nejen pro ně! Bude se vysílat živě. Sledujte fb stránku SZŠ 🎶🎵🎶,odkaz níže. Koukněte tady.


+420 485 100 500 Naše provozovny:

Provozovatel

Sundisk s.r.o.

Sportovní a kulturní produkce Firemní akce (outdoor,teambuilding) Event marketing

Všechny naše provozovny: