led

STÁR PLEJ zná všechny své soutěžící

Soutěž regionálních kapel zná všechny své soutěžící. V pondělí 21. ledna 2008 skončila možnost se přihlásit do prvního ročníku soutěže regionálních kapel STÁR PLEJ. Přihlásilo se celkem 19 hudebních skupin z celého Libereckého kraje. Žánrově se bude jednat o velmi pestrou soutěž. Na své si přijdou jak milovníci popu, folku, rocku, funky tak i etnokejklířské worldmusic. Své zastoupení mají také bigbeatové, metalové a v několika případech i punkové skupiny.

První kolo se bude konat už v pátek 8. února v jabloneckém Klubu Na Rampě. O postup do červnového finále se zde utkají skupiny John Silver, Hegesh, Bobr chutná dvakrát a Papaboys.

Další kolo se uskuteční za měsíc a to v sobotu 8. března, kdy v Klubu Na Rampě vystoupí Makovice, Půlkočky, Ragnarock, Season Crack a Vlastní tvorba 1984. Třetí kolo je naplánováno na pátek 11. dubna. To si zasoutěží skupiny Strictly Commercial, Wet Paint, ZEZADU BAND, APEX a Jimmy RocknRoll . Poslední základní živé kolo se uskuteční v sobotu 10. května s kapelami Plate of Hate, Satanovy Mimikry, Duro Nux, Stojí Ale Neteče a Look – Out.

Vítězové těchto základních kol se utkají ve velkém červnovém finále, kde se bude mimo jiné soutěžit o vystoupení na jednom prestižním českém festivalu.

Rampa slaví 25 let >
celý podzim bude ve znamení oslav :-) Milí příznivci Klubu Na Rampě, dáváme tímto na vědomí, že letos na podzim nás čeká význaný milník! Oslavíme totiž 25 let na české
RAMPA HLEDÁ ŠÉFBARMANA! >
OTEVŘENO V ZÁŘÍ MÁME >
jen pokud je v programu uvedena akce, tj. otevřeno od 18 hodin pátek 16. , 23. a 30. sobota 17. a 24. úterý 20. čtvrtek 22. TĚŠÍME SE NA VÁS !
kvě
21.5. KARAOKE PÁRTY a HOKEJ ČESKO-NORSKO >
Přijďte si zazpívat! A vyhrát drinky. Od 19 hodin promítáme hokej ( dobrý rozvibrování hlasivek, pak si zazpívat můžete / nemusíte). V akci Gin s tonikem.