25
led
2008

STÁR PLEJ zná všechny své soutěžící

Soutěž regionálních kapel zná všechny své soutěžící. V pondělí 21. ledna 2008 skončila možnost se přihlásit do prvního ročníku soutěže regionálních kapel STÁR PLEJ. Přihlásilo se celkem 19 hudebních skupin z celého Libereckého kraje. Žánrově se bude jednat o velmi pestrou soutěž. Na své si přijdou jak milovníci popu, folku, rocku, funky tak i etnokejklířské worldmusic. Své zastoupení mají také bigbeatové, metalové a v několika případech i punkové skupiny.

První kolo se bude konat už v pátek 8. února v jabloneckém Klubu Na Rampě. O postup do červnového finále se zde utkají skupiny John Silver, Hegesh, Bobr chutná dvakrát a Papaboys.

Další kolo se uskuteční za měsíc a to v sobotu 8. března, kdy v Klubu Na Rampě vystoupí Makovice, Půlkočky, Ragnarock, Season Crack a Vlastní tvorba 1984. Třetí kolo je naplánováno na pátek 11. dubna. To si zasoutěží skupiny Strictly Commercial, Wet Paint, ZEZADU BAND, APEX a Jimmy RocknRoll . Poslední základní živé kolo se uskuteční v sobotu 10. května s kapelami Plate of Hate, Satanovy Mimikry, Duro Nux, Stojí Ale Neteče a Look – Out.

Vítězové těchto základních kol se utkají ve velkém červnovém finále, kde se bude mimo jiné soutěžit o vystoupení na jednom prestižním českém festivalu.


03
dub
2023
Pokračování Horečky Vol.2 a každý pátek taneční mejdan na Rampě!!! >
Že není v Jablonci kam jít zapařit? To se velmi brzy změní - Rampa chystá pravidelné mejdany s taneční hudbou a jednou za měsíc Horečku s novými DJ´s!!! Sledujte program Rampy, 29.4.
02
pro
2022
OTEVŘENO V PROSINCI MÁME >
otevřeno: pátek + sobota  18 - 02 h. mimo sobotu  31.12., což je Silvestr                  úterý, středa a čtvrtek  18 -23 h. jen pokud je v programu uvedena akce
02
pro
2022
TIPY NA VÁNOČNÍ DÁRKY >
Připravili jsme pro vás pod stromek dárkové poukazy! * Poukaz za cenu 700 Kč na 3 libovolné akce v Klubu Na Rampě * Poukaz za cenu 1200 Kč na 5 libovolných akcí v Klubu Na Rampě
16
zář
2022
Rampa slaví 25 let >
celý podzim bude ve znamení oslav :-) Milí příznivci Klubu Na Rampě, dáváme tímto na vědomí, že letos na podzim nás čeká význaný milník! Oslavíme totiž 25 let na české