25
led
2008

STÁR PLEJ zná všechny své soutěžící

Soutěž regionálních kapel zná všechny své soutěžící. V pondělí 21. ledna 2008 skončila možnost se přihlásit do prvního ročníku soutěže regionálních kapel STÁR PLEJ. Přihlásilo se celkem 19 hudebních skupin z celého Libereckého kraje. Žánrově se bude jednat o velmi pestrou soutěž. Na své si přijdou jak milovníci popu, folku, rocku, funky tak i etnokejklířské worldmusic. Své zastoupení mají také bigbeatové, metalové a v několika případech i punkové skupiny.

První kolo se bude konat už v pátek 8. února v jabloneckém Klubu Na Rampě. O postup do červnového finále se zde utkají skupiny John Silver, Hegesh, Bobr chutná dvakrát a Papaboys.

Další kolo se uskuteční za měsíc a to v sobotu 8. března, kdy v Klubu Na Rampě vystoupí Makovice, Půlkočky, Ragnarock, Season Crack a Vlastní tvorba 1984. Třetí kolo je naplánováno na pátek 11. dubna. To si zasoutěží skupiny Strictly Commercial, Wet Paint, ZEZADU BAND, APEX a Jimmy RocknRoll . Poslední základní živé kolo se uskuteční v sobotu 10. května s kapelami Plate of Hate, Satanovy Mimikry, Duro Nux, Stojí Ale Neteče a Look – Out.

Vítězové těchto základních kol se utkají ve velkém červnovém finále, kde se bude mimo jiné soutěžit o vystoupení na jednom prestižním českém festivalu.


24
zář
2020
OTEVŘENO OD 17! >
Tento pátek 25.září a sobotu 26. otevíráme o hoďku dříve!
31
srp
2020
V ZÁŘÍ OTEVÍRÁME !!! >
Po půlroční pauze se Klub Na Rampě opět otevírá, a to v září: pátek a sobota od 18 hodin, neděle až čtvrtek zavřeno, otevřeno pouze, je-li v programu uvedena akce, v pondělí
18
bře
2020
KLUB NA RAMPĚ NA DÁRCOVSKÉ PLATFORMĚ DONIO >
Zdravíme příznivce našeho multižánrového klubu, je nám jasné, že setkávání se při kultuře teď musí jít stranou. Prostě to počká, až se vše uklidní, a my věříme, že
17
bře
2020
ONLINE KONCERT PRO DOBROU NÁLADU! >
Dnes v 18:00. Pro všechny ze Svobodné základní školy a nejen pro ně! Bude se vysílat živě. Sledujte fb stránku SZŠ 🎶🎵🎶,odkaz níže. Koukněte tady.


+420 485 100 500 Naše provozovny:

Provozovatel

Sundisk s.r.o.

Sportovní a kulturní produkce Firemní akce (outdoor,teambuilding) Event marketing

Všechny naše provozovny: