09
úno
2009

Stárplej 2009 – Aktuality – uzávěrka přihlášek.

V sobotu vypršela lhůta, ve které bylo možné podat přihlášku. Přihlásilo se celkem 25 kapel. Dumali jsme, koho vyřadit pro redukci na předpokládaný počet 20 – probírali jsme kritéria výběru jako kvalita, termín přihlášení, vzdálenost od Jablonce atd…
Konečné rozhodnutí je ale jiné – našli jsme ještě jeden volný termín v programu Rampy před finále a umožníme účast všem přihlášeným – tím že jich je přesně 25, nebude nikdo přebývat ani chybět, a nás nebude trápit, že jsme vyřadili někoho zajímavého. Z loňské zkušenosti vím, že poměr kvality zaslané nahrávky versus živé vystoupení bývá ošidný. Vítěz měl např. velmi děsivé video demo v přihlášce. .. Letos jsou dema od nahrávky na kazeťák až po profi studiové.
V pěti večerech se představí, v abecedním pořadí:
Alpha Helix (Jbc a jinde), Anabáze (Lbc), Apex(Lbc),Basslake(Brandýs),Duo D +22(Jbc), Exots (Jbc), Grottlis (Jbc), Gangstas 5 (Rychnov), Hangover Painters (Semily), Intouch (Železný Brod), Makovice (Jbc),Mystream(Lbc), Optimic (Nový Bor), Orpheus Beat (Jbc),Papa Boys (Železný Brod), Pavilon B (Jbc), Pavoucy (Cvikov), P.K. Tribute (Jbc, Příšovice), Ragnarock(Jbc), Rónin (Lomnice n/Popelkou), Sin The Eighth (Chrastava), Skoro Dopito (Jbc),Ticho (Lbc),Wet Paint(Jbc), Z davu (Stř Čechy).

Již tuto sobotu 14.2. vystoupí Alpha Helix, Exots, Intouch, Optimic a Sin The Eighth.
Rozdělení ostatních bude do týdne, přidaný večer je pátek 29. května.
Termíny dalších kol jsou : pátek 13.3., pátek 17.4., sobota 9.5., pátek 29.5., sobota 13.6.
Těším se a opakuji motto několika loňských diskusí – hudba nelze objektivně měřit, v soutěži nebude poražených!

Martin Bauer st.


16
zář
2022
Rampa slaví 25 let >
celý podzim bude ve znamení oslav :-) Milí příznivci Klubu Na Rampě, dáváme tímto na vědomí, že letos na podzim nás čeká význaný milník! Oslavíme totiž 25 let na české
30
srp
2022
RAMPA HLEDÁ ŠÉFBARMANA! >
30
srp
2022
OTEVŘENO V ZÁŘÍ MÁME >
jen pokud je v programu uvedena akce, tj. otevřeno od 18 hodin pátek 16. , 23. a 30. sobota 17. a 24. úterý 20. čtvrtek 22. TĚŠÍME SE NA VÁS !
20
kvě
2022
21.5. KARAOKE PÁRTY a HOKEJ ČESKO-NORSKO >
Přijďte si zazpívat! A vyhrát drinky. Od 19 hodin promítáme hokej ( dobrý rozvibrování hlasivek, pak si zazpívat můžete / nemusíte). V akci Gin s tonikem.