úno

Stárplej 2009 – rozdělení kapel pro další kola, nahrávky koncertů

Avizoval jsem, že to bude už v pondělí, ovšem některé kapely ještě požádaly o změnu, čemuž bylo nakonec nekonfliktně vyhověno. Takže rozdělení: 13.3. 2009 pátek: Apex ,Basslake,Gangstas 5,Makovice,Skoro dopito 17.4. pátek: Anabáze, Duo D+22, Mystream, Pavoucy, Ragnarock 9.5. sobota: Orpheus Beat, Papa Boys, Pavilon B, Hangover Painters, Z davu 29.5. pátek: Grottlis, Ticho, P.K. Tribute, Rónin, Wet Paint Porota – po onemocnění Honzy Mikuličky byl do prvního kola nominován Petr Jakimiv, který se svého úkolu zhostil velmi dobře. Sestavu poroty zveřejníme vždy v týdnu před koncertem, už by nás sakra mohl taky někdo začít korumpovat, třeba alespoň v nějakých naturáliích. Nahrávka z prvního koncertu bude co nejdříve umístěna na netu ke stažení, sledujte zde v novinkách podrobnosti. Jinak kapely mohou obdržet na CD na Rampě, tento týden by to zvukaři měli mít sestříhané. Takže se těším na, pro budoucího vítěze šťastný, pátek třináctého v březnu. Martin Bauer st.

KLUB NA RAMPĚ DOČASNĚ ZAVÍRÁ >
Naši milí návštěvníci, díky usnesení vlády z 12. března jsme nuceni Klub Na Rampě dočasně zavřít - jak pro pořádání všech naplánovaných akcí, tak i hospodu. Akce se budeme