úno

Stárplej 2009 – rozdělení kapel pro další kola, nahrávky koncertů

Avizoval jsem, že to bude už v pondělí, ovšem některé kapely ještě požádaly o změnu, čemuž bylo nakonec nekonfliktně vyhověno.

Takže rozdělení:
13.3. 2009 pátek: Apex ,Basslake,Gangstas 5,Makovice,Skoro dopito
17.4. pátek: Anabáze, Duo D+22, Mystream, Pavoucy, Ragnarock
9.5. sobota: Orpheus Beat, Papa Boys, Pavilon B, Hangover Painters, Z davu
29.5. pátek: Grottlis, Ticho, P.K. Tribute, Rónin, Wet Paint

Porota – po onemocnění Honzy Mikuličky byl do prvního kola nominován Petr Jakimiv, který se svého úkolu zhostil velmi dobře. Sestavu poroty zveřejníme vždy v týdnu před koncertem, už by nás sakra mohl taky někdo začít korumpovat, třeba alespoň v nějakých naturáliích.

Nahrávka z prvního koncertu bude co nejdříve umístěna na netu ke stažení, sledujte zde v novinkách podrobnosti. Jinak kapely mohou obdržet na CD na Rampě, tento týden by to zvukaři měli mít sestříhané.

Takže se těším na, pro budoucího vítěze šťastný, pátek třináctého v březnu.
Martin Bauer st.