pro

Stárplej 2009 - soutěž kapel opět na Rampě

Přinášíme vám tolik žádané první informace o druhém ročníku soutěže kapel Stárplej 2009. Kola Stárpleje se pomalu začínají roztáčet, buďte i vy a vaše kapela u toho...
1.ročníku 2008 se účastnilo 20 kapel, vybraných z cca 35 přihlášených. Soutěž navštívilo více než 1000 diváků! Vítězem se stali jablonecké Satanovy Mimikry.

Zde jsou základní propozice nového ročníku:
II. ročník soutěžního festivalu amatérských kapel Stárplej 2009
Pořádá Klub Na Rampě, Jablonec nad Nisou

Termín:
Únor 2009 – Červen 2009
Soutěžní večery – základní kola: vždy sobota, 14.února, 14. března, 11.dubna, 9.května
Finále: sobota 13.června
Všechny večery začínají v 20: 00 hod

Určeno pro:
Amatérské kapely z Libereckého kraje a okolí, soutěžit nemůže pouze vítěz loňského ročníku
/Satanovy Mimikry/

Přihlášky, výběr účastníků:
Přihlásit se je možné více způsoby – elektronicky na vlastních stránkách soutěže, poštou, nebo přímo v Klubu Na Rampě – na baru nebo v kanceláři. Rovněž tak je možné se přihlásit na mailových adresách milena@rampaklub.cz nebo bauer@sundisk.cz , na těchto adresách budou i zodpovězeny případné dotazy.
Kapela v přihlášce uvede název, obsazení, stručnou historii, popis svého stylu, zábavnou zajímavost o sobě, kontaktní osobu včetně telefonu a mailu.
Přihlášení je zcela platné po úhradě účastnického poplatku v hodnotě 500,- Kč za kapelu – uhradit možné proti potvrzení v Klubu Na Rampě nebo bankovním převodem.
Přihlášené skupiny dále doručí libovolnou formou demo se třemi vybranými skladbami. Na technické kvalitě nahrávky nezáleží. Podmínkou soutěžního vystoupení jsou vlastní skladby, revivalové kapely soutěžit nemohou. Na základě zaslaných demonahrávek budou vybrány kapely a rozlosovány do jednotlivých kol. Pokud některé skupiny nepostoupí do soutěžních večerů, účastnický poplatek jim bude vrácen.
Hlaste se co nejdříve, v případě velkého počtu kapel se srovnatelnou úrovní rozhoduje o účasti datum přihlášky.
Uzávěrka přihlášek do 6.2. 2009!

Průběh soutěže, pravidla:
Obdobné jako při prvním ročníku, podrobně bude uvedeno na stránkách soutěže /do 15.12.bude aktualizován odkaz z tohoto webu/.
Novinky z přípravy budou zveřejňovány průběžně – porota, ceny, kapely..
Na každém soutěžním večeru bude vyhlášen postupující, vítěz diváckého hlasování, solové kategorie /nejlepší kytarista, bubeník../. ..

Ceny:
Opět vystoupení na velkém festivalu, možnost koncertů v klubech Na Rampě v Jablonci a Vlak
v Liberci, permanentky do klubů,řada věcných cen od sponzorů kapelám i jednotlivým muzikantům..

Pro všechny účastníky: Nahrávka vystoupení, poukázky na nápoje během koncertu, fotografie z koncertu..

Těšíme se na Vás!

Za Klub Na Rampě