čen

Stárplej 2010 – Finále!

Finále je před námi -v sobotu 12.6. v 19:30 Na Rampě.
Jak jste se již mohli dočíst, uvidíme a uslyšíme Exots, Memphis, Pí Půl, Orfeus Beat
a The Contact – čtyři vítěze jednotlivých kol a jednu kapelu na divokou kartu, vybranou z vítězů cen klubu Na Rampě.
Porota bude tentokrát šestičlenná, tradiční obsazení Pavel Kopal, Petr Jakimiv, Honza Mikulička a Martin Bauer doplněné zástupci vítězů předchozích dvou ročníků - Janem Vulcem z Makovice a Romanem Barborou, který hraje v obou dosavadních vítězných kapelách - v Satanových Mimikrech i Makovici.

Vyhlášeny budou ceny:
Individuální – kytara, basa, bicí, zpěv (ostatních nástrojů je bohužel méně)
Zvláštní cena – za specifický či žertovný příspěvek v rámci produkce
Cena klubu Na rampě
Cena diváků
Vítěz Stárplej 2010

Všichni účastníci finále obdrží trika se stárplejoidním motivem, který navrhl Michal Fleischman alias Kuře, jehož kapela Fletcher´s Memorial Home se pravděpodobně jen díky nekalým manipulacím do finále těsně nedostala:-)
Těším se na kapely i posluchače, věřím, že padne divácký rekord!

Martin Bauer