dub

Stárplej 2012 - 3. večer

V pátek 6.4. v 19:30 vypukne již třetí letošní kolo Stárpleje.

Vystoupí kapely:
Ice Flame, Broken Dam, Sabotters, Rónin a Nothingham, tedy 3 již tradiční účastníci a dva stárplejoví nováčci.

Porota tentokrát ve složení Petr Jakimiv (samozvaný odborník), Jan Mikulička (novinář a muzikant), Petr Socha (portál Lbcmusic.cz), Jirka Jandura (regionální bubenická legenda) a Martin Bauer (Klub Na Rampě, muzikant).

Večerem provede, jako ostatně vždy, moderátor Martin Kadlec. Přijďte poslechnout a spolurozhodnout o postupujícím.