pro

STÁRPLEJ 2013 – aktualizované informace:

Součástí letošního průběžného soutěžního festivalu Stárplej bude koncert loňských vítězů a dalších finalistů – libereckých The Scoffers a Exil 51 1.2. 2013, a také koncert mladých amerických rockerů Tyler Bryant a The Shakedown v květnu. Letošní účastníci mají volný vstup na oba koncerty.
Ceny pro vítěze a finalisty – jako každý rok věcné ceny, trika, nahrávka vystoupení, vítěz vystoupí na některém tuzemském velkém festivalu (minulé ročníky např. Trutnov, Benátská noc..), finalisté na festivalu Dolánky 2013 a dalších akcích, pořádaných klubem na Rampě a Sundiskem.
Přihlášky do 31.1. 2013 , osobně v Klubu Na Rampě nebo na email bauer@sundisk.cz
Přejeme hezké svátky, hrajte a hlašte se :-)