úno

STÁRPLEJ 2014 VII. ročník začíná!

Již tuto sobotu začínáme prvním kolem soutěžního festivalu kapel s názvem Stárplej 2014.

Zahrají kapely Contdown To Madness (Liberec) , Era Vulgaris (Mnichovo Hradiště) , Snap Call (Turnov) a Depressive Code (Jablonec a okolí), moderovat bude tradičně Martin Kadlec (ČR dříve, divadlo KÚD, Bílí Tygři Liberec)

V porotě budou tentokrát Jitka Fialková (manažerka kapel, hudební publicistka..), Jan Prchal (hudebník, pedagog a rozhlasový moderátor), Petr Jakimiv (hudební guru, tradiční podivná osoba, letos bude hodný) a Martin Bauer za pořadatele – klub Na Rampě.

Kromě vítěze udělí i cenu nejlepšímu zpěvákovi a kytaristovi, zvláštní cenu, pořadatel udělí cenu Klubu na Rampě.

K letošním pravidlům Stárpleje:

Uskuteční se 4 kola po 4 kapelách, do červnového finále postoupí vítězové + jedna kapela na divokou kartu – vybraná porotou ze všech 4 večerů. O vítězi rozhoduje součet hlasování diváků, poroty a ostatních kapel. Ve finále účastníci zahrají kromě vlastních věcí i cover písně, vybrané porotou. Hlasovací lístek představuje vstupenka v hodnotě 50,- Kč, diváci jich mohou nakoupit libovolný počet. Každý porotce hlasuje sám za sebe a má k dispozici poměrný počet hlasů diváků. Kapely mají 5 hlasovacích lístků.

Přijďte si poslechnout čtyři dobré kapely a ocenit jejich výkony.

KLUB NA RAMPĚ DOČASNĚ ZAVÍRÁ >
Naši milí návštěvníci, díky usnesení vlády z 12. března jsme nuceni Klub Na Rampě dočasně zavřít - jak pro pořádání všech naplánovaných akcí, tak i hospodu. Akce se budeme