led

STÁRPLEJ 2015 - přihlášky do 11.1.!

Kapely a muzikanti, i v roce 2015 si můžete zahrát v soutěžním festivalu převážně regionálních kapel - Stárplej 2015, již 8. ročníku. Účast je bezplatná.

Do přihlášek nám napište info o kapele (odkud je, co přibližně hraje, složení apod.) , kontakty – jméno, mail, mobil, a nezapomeňte přiložit nahrávku alespoň tří vašich písní nebo odkaz na ně, pokud jste úplně noví ve Stárpleji (účastnit se nemohou čistě revivalové kapely, zajímavé covery jsou možné).
Přihlásit se můžete na mailu bauer@sundisk.cz nebo přímo v Klubu na Rampě.

Více informací najdete na:   http://www.klubnarampe.cz/cs/novinky/starplej-2015-viii-rocnik.html