04
lis
2014

STÁRPLEJ 2015 – VIII. ročník

Kapely a muzikanti, i v roce 2015 si můžete zahrát v průběžném, lehce soutěžním festivalu převážně regionálních kapel - Stárplej 2015, již 8. ročníku.

Předchozích sedmi ročníků se zúčastnilo 115 kapel, nepočitatelně diváků a řada porotců. Pro 8. ročník připravujeme opět různé novinky, které průběžně zveřejníme. První kolo bude v únoru, finále v červnu, počet kol 4, maximálně 5, v jednotlivých kolech max. 4 účastníci, takže se hlaste včas.
Stejně jako loni bude bezplatná účast – náklady, na které byl vybírán účastnický poplatek, na sebe vzali sponzoři letošního ročníku, kterým tímto děkujeme. Všechny kapely obdrží přiměřené množství nápojů a také syrovou nahrávku svého vystoupení (20 – 25 minut). V jednotlivých večerech budou oceňováni jednotlivci i kapely, vítěz každého kola, určený diváky, porotou a ostatními kapelami bude hrát ve finále. Finalisté obdrží další věcné ceny, možnost vystoupení na Rampě v následující sezoně nebo dalších akcích SUNDISKu (provozovatele Rampy) – v loňském roce to byly některé menší festivaly, firemní akce apod. Celkový vítěz získá kromě prestižního ocenění a věcných cen také možnost nahrávání v profesionálním studiu nebo vystoupení na renomovaném festivalu (může si vybrat mezi těmito variantami).

Přihláška:
Do přihlášek nám napište info o kapele (odkud je, co přibližně hraje, složení apod.) , kontakty – jméno, mail, mobil, a nezapomeňte přiložit nahrávku alespoň tří vašich písní nebo odkaz na ně, pokud jste úplně noví ve Stárpleji (účastnit se nemohou čistě revivalové kapely, zajímavé covery jsou možné).
Přihlásit se můžete na mailu bauer@sundisk.cz nebo přímo v Klubu na Rampě do pátku 9. ledna 2015.

Vítězové dosavadních ročníků:
• 2008 Satanovy Mimikry (Jablonec n. N.)
• 2009 Makovice (Jablonec n. N.)
• 2010 Orfeus Beat (Jablonec n. N.)
• 2011 Postpubescentos (Jičín/Jablonec n. N.)
• 2012 The Scoffers (Liberec)
• 2013 Tamdoletma (Turnov)
• 2014 Supermarket Quartet (Liberec)

 

 


31
srp
2020
V ZÁŘÍ OTEVÍRÁME !!! >
Po půlroční pauze se Klub Na Rampě opět otevírá, a to v září: pátek a sobota od 18 hodin, neděle až čtvrtek zavřeno, otevřeno pouze, je-li v programu uvedena akce, v pondělí
18
bře
2020
KLUB NA RAMPĚ NA DÁRCOVSKÉ PLATFORMĚ DONIO >
Zdravíme příznivce našeho multižánrového klubu, je nám jasné, že setkávání se při kultuře teď musí jít stranou. Prostě to počká, až se vše uklidní, a my věříme, že
17
bře
2020
ONLINE KONCERT PRO DOBROU NÁLADU! >
Dnes v 18:00. Pro všechny ze Svobodné základní školy a nejen pro ně! Bude se vysílat živě. Sledujte fb stránku SZŠ 🎶🎵🎶,odkaz níže. Koukněte tady.
12
bře
2020
KLUB NA RAMPĚ DOČASNĚ ZAVÍRÁ >
Naši milí návštěvníci, díky usnesení vlády z 12. března jsme nuceni Klub Na Rampě dočasně zavřít - jak pro pořádání všech naplánovaných akcí, tak i hospodu. Akce se budeme


+420 485 100 500 Naše provozovny:

Provozovatel

Sundisk s.r.o.

Sportovní a kulturní produkce Firemní akce (outdoor,teambuilding) Event marketing

Všechny naše provozovny: