říj

STÁRPLEJ 2016

Kapely a muzikanti, i v roce 2016 si můžete zahrát v průběžném, lehce soutěžním festivalu převážně regionálních kapel, v již 9. ročníku.

Předchozích osmi ročníků se zúčastnilo více než 120 kapel, nepočitatelně diváků a řada porotců. Pro 9. ročník připravujeme opět některé novinky, které průběžně zveřejníme. První kolo bude tradičně v únoru, finále v červnu, maximálně 4 základní kola a 20 kapel, takže se hlaste včas.
Přihlásit se můžete na mailu bauer@sundisk.cz nebo přímo v Klubu na Rampě do 10. ledna 2016.

Více info najdete tady

KLUB NA RAMPĚ DOČASNĚ ZAVÍRÁ >
Naši milí návštěvníci, díky usnesení vlády z 12. března jsme nuceni Klub Na Rampě dočasně zavřít - jak pro pořádání všech naplánovaných akcí, tak i hospodu. Akce se budeme