dub

Stárplej - jak dopadlo třetí kolo - stručně

Soutěž regionálních kapel Stár plej zná svého třetího finalistu. Stala se jím liberecká skupina Jimmi Rock 'n' Roll. O postupu rozhodli diváci a čtyřčlenná porota v pátek 11. dubna 2008 v Klubu Na Rampě. Na 150 návštěvníků si mohlo kromě vítězné kaply poslechnout i skupiny Wet Paint, APEX, Papa boys a Strictly Commercial, které předvedly zajímavé a nesmírně vyrovnané výkony.

Ve finále, které se uskuteční 13. června, se skupina Jimmi Rock 'n' Roll utká s skupinami Pech a Season Crack, které již postoupily v minulých kolech. O posledním finalistovi se rozhodne v posledním vyřazovacím kole v sobotu 10. května, kdy své síly poměří skupiny Duro Nux, Plate of Hate, Satanovy Mimikry, Stojí Ale Neteče a Look – Out.

Klub Na Rampě také poprvé prozradil jméno festivalu, na kterém vystoupí vítěz soutěže Stár plej. Bude se jednat o legendární Trutnov. Finalisté soutěže budou tentokrát hodnoceni kromě diváků i 5ti člennou porotou - dosavadní čtyřčlennou sestavu totiž doplní jeden ze zástupců festivalu.
Máme se na co těšit!

P.S. detailně je toto kolo popsáno v mnoha desítkách příspěvků guestbooku... stay in peace
Míra Jahoda

KLUB NA RAMPĚ DOČASNĚ ZAVÍRÁ >