15
dub
2008

Stárplej - jak dopadlo třetí kolo - stručně

Soutěž regionálních kapel Stár plej zná svého třetího finalistu. Stala se jím liberecká skupina Jimmi Rock 'n' Roll. O postupu rozhodli diváci a čtyřčlenná porota v pátek 11. dubna 2008 v Klubu Na Rampě. Na 150 návštěvníků si mohlo kromě vítězné kaply poslechnout i skupiny Wet Paint, APEX, Papa boys a Strictly Commercial, které předvedly zajímavé a nesmírně vyrovnané výkony.

Ve finále, které se uskuteční 13. června, se skupina Jimmi Rock 'n' Roll utká s skupinami Pech a Season Crack, které již postoupily v minulých kolech. O posledním finalistovi se rozhodne v posledním vyřazovacím kole v sobotu 10. května, kdy své síly poměří skupiny Duro Nux, Plate of Hate, Satanovy Mimikry, Stojí Ale Neteče a Look – Out.

Klub Na Rampě také poprvé prozradil jméno festivalu, na kterém vystoupí vítěz soutěže Stár plej. Bude se jednat o legendární Trutnov. Finalisté soutěže budou tentokrát hodnoceni kromě diváků i 5ti člennou porotou - dosavadní čtyřčlennou sestavu totiž doplní jeden ze zástupců festivalu.
Máme se na co těšit!

P.S. detailně je toto kolo popsáno v mnoha desítkách příspěvků guestbooku... stay in peace
Míra Jahoda


10
zář
2023
FESTIVAL STOPA >
Od října na Rampě odstartuje festival Stopa - seriál přednášek, které pojí protagonisté, jež svou aktivitou zanechávající výraznou stopu v outdoorovém sportu doma i ve světě.
03
dub
2023
Pokračování Horečky Vol.2 a každý pátek taneční mejdan na Rampě!!! >
Že není v Jablonci kam jít zapařit? To se velmi brzy změní - Rampa chystá pravidelné mejdany s taneční hudbou a jednou za měsíc Horečku s novými DJ´s!!! Sledujte program Rampy, 29.4.
02
pro
2022
OTEVŘENO V PROSINCI MÁME >
otevřeno: pátek + sobota  18 - 02 h. mimo sobotu  31.12., což je Silvestr                  úterý, středa a čtvrtek  18 -23 h. jen pokud je v programu uvedena akce
02
pro
2022
TIPY NA VÁNOČNÍ DÁRKY >
Připravili jsme pro vás pod stromek dárkové poukazy! * Poukaz za cenu 700 Kč na 3 libovolné akce v Klubu Na Rampě * Poukaz za cenu 1200 Kč na 5 libovolných akcí v Klubu Na Rampě