led

STÁRPLEJ SHOW 2019

Kapely a muzikanti, v letošním roce si opět můžete zahrát v rámci přehlídky regionálních kapel, Stárplej show.

Výběr vystupujících a ohodnocení výkonu náleží především divákům. Tip můžete dát vy, ale nominovat se můžou také interpreti/kapely samy.
Pokud máte své oblíbence, které byste rádi slyšeli, nebo máte přímo sami zájem, hlaste se do zpráv na FB Klub Na Rampě, nebo e-mail info@klubnarampe.cz.

Odměnou za výkon bude zvukový záznam koncertu, profi fotografie, snad se pro vás najde i něco dobrého.

OD ZÁŘÍ RAMPA OPĚT OTEVŘENA! >
úterý - sobota od 18 hodin, zavřeno neděle a pondělí, pokud není program v klubu
čen
LETNÍ PRÁZDNINY NA RAMPĚ >
červenec a srpnem máme zvařeno, těšme se opět v září!
čen
PROVOZ V ČERVNU >
...omezen jen na víkendy a dny, kdy je v klubu program
kvě
Promítáme hokejové zápasy Čechů! >
Zítra od 19 hodin a pak se uvidí, jak v neděli, buď od 15 nebo až 20 hodin. Držíme pěsti, že až večer.