led

STÁRPLEJ SHOW 2019

Kapely a muzikanti, v letošním roce si opět můžete zahrát v rámci přehlídky regionálních kapel, Stárplej show.

Výběr vystupujících a ohodnocení výkonu náleží především divákům. Tip můžete dát vy, ale nominovat se můžou také interpreti/kapely samy.
Pokud máte své oblíbence, které byste rádi slyšeli, nebo máte přímo sami zájem, hlaste se do zpráv na FB Klub Na Rampě, nebo e-mail info@klubnarampe.cz.

Odměnou za výkon bude zvukový záznam koncertu, profi fotografie, snad se pro vás najde i něco dobrého.

KLUB NA RAMPĚ DOČASNĚ ZAVÍRÁ >
Naši milí návštěvníci, díky usnesení vlády z 12. března jsme nuceni Klub Na Rampě dočasně zavřít - jak pro pořádání všech naplánovaných akcí, tak i hospodu. Akce se budeme