čen

Střeseme se na finále Stárplej 2015!

Finále VIII. ročníku soutěžního festivalu regionálních kapel se blíží.

Již tento pátek zahrají Countdown To Madness, Johnny John, Era Vulgaris, Nautica a BB69. Bude to napínavé a velkolepé, přijďte se podívat, podpořit vašeho favorita a třeba vyhrát i permanentku na rampu v doprovodných soutěžích. Akce začíná krátce osmé a jako vždy se na vás těší i moderátor Martin Kadlec. Jste zváni!

led
Dotazník města Jablonec n. N. >
Jste spolek, kapela, malíř, kouzelník, tanečník, věštec budoucnosti kultury a bydlíte nebo působíte v Jablonci? Podívejte se na stránky města Jablonec nad Nisou a vyplňte tenhle
TIPY NA VÁNOČNÍ DÁRKY >
Připravili jsme pro vás pod stromek dárkové poukazy, doufáme, že v příštím roce klub opět jede! * Poukaz na akci či konzumaci čehokoliv v Klubu Na Rampě v hodnotě 300 Kč *
A ZASE ZAVÍRÁME! >
Mít otevřeno jen do 8 večer? A proč? Paka.
TENTO ČTVRTEK OTVÍRÁME! >
A otevřeno máme čtvrtek, pátek a sobota od 16 do 22 hodin. Zaskočte na pivko, víno.. než nás zase zavřou. Akce: Gin+tonic za 40 Kč!
programprogramProgram v PDF
ODEBÍREJ NOVINKY: