28
úno
2008

T 4 – nové seskupení ostřílených hudebníků, jejichž jména jsou zárukou kvalitní muziky.

Na Rampě se v pátek můžeme těšit na muzikanty, které jsme v Jablonci a okolí dlouho neviděli a které známe z mnoha předchozích skvělých kapel:
Roman Dragoun , zpěvák a klávesák – začínal v brněnské bigbetové komunitě , v zásadních místních seskupeních Progres II a Futurum. Později se sešel s Gumou Kulhánkem ve vynikajícím Stromboli Michala Pavlíčka, působil i v muzikálu Jesus Christ Superstar.
Vladimír Guma Kulhánek – můj nejoblíbenější český basák, hrál v legendárním Flamengu, poté v artrockové Bohemii, v Blues Bandu s Peterem Lipou, Lubošem Andrštem a dalšími, i v pro mě nezapomenutelné sestavě Etc.. Vladimíra Mišíka, kde se sešel i z dalším členem T4 Standou Kubešem.
Stanislav Klásek Kubeš , kytarista – nezapomenutelná jsou zejména dvě jeho angažmá . to první v kapele F.R. Čecha s Jiřím Schelingerem,(zejména první českou skutečně hardrockovou desku Hrr na ně! znám dodnes nazpaměť včetně výplňových scének Čecha a Schelingera), a již zmíněná sestava Etc.. Vladimíra Mišíka s Olinem Nejezchlebou, Pavlem Skalou a dalšími.
Martin Kopřiva, bubeník – mladší krev v kapele, přesto již stihl hraní v bizarní kapele Vítkovo Kvarteto nebo ve Veteránech studené války s Otou Petřinou.
Na koncertech dřívějších kapel těchto muzikantů jsem byl poprvé již před více než 30 lety. Jejich umění v v čase rozhodně nestárne, jen se zdokonaluje a zraje. Jsem moc zvědav a těším se na živou produkci kapely T4, v Klubu Na Rampě v Jablonci nad Nisou v pátek 29. února – v den, který je jen jednou za 4 roky!
Po T4 zahrají známí jabloneční rockeři BAY BAY.

Martin Bauer st.

 

 


16
zář
2022
Rampa slaví 25 let >
celý podzim bude ve znamení oslav :-) Milí příznivci Klubu Na Rampě, dáváme tímto na vědomí, že letos na podzim nás čeká význaný milník! Oslavíme totiž 25 let na české
30
srp
2022
RAMPA HLEDÁ ŠÉFBARMANA! >
30
srp
2022
OTEVŘENO V ZÁŘÍ MÁME >
jen pokud je v programu uvedena akce, tj. otevřeno od 18 hodin pátek 16. , 23. a 30. sobota 17. a 24. úterý 20. čtvrtek 22. TĚŠÍME SE NA VÁS !
20
kvě
2022
21.5. KARAOKE PÁRTY a HOKEJ ČESKO-NORSKO >
Přijďte si zazpívat! A vyhrát drinky. Od 19 hodin promítáme hokej ( dobrý rozvibrování hlasivek, pak si zazpívat můžete / nemusíte). V akci Gin s tonikem.