28
úno
2008

T 4 – nové seskupení ostřílených hudebníků, jejichž jména jsou zárukou kvalitní muziky.

Na Rampě se v pátek můžeme těšit na muzikanty, které jsme v Jablonci a okolí dlouho neviděli a které známe z mnoha předchozích skvělých kapel:
Roman Dragoun , zpěvák a klávesák – začínal v brněnské bigbetové komunitě , v zásadních místních seskupeních Progres II a Futurum. Později se sešel s Gumou Kulhánkem ve vynikajícím Stromboli Michala Pavlíčka, působil i v muzikálu Jesus Christ Superstar.
Vladimír Guma Kulhánek – můj nejoblíbenější český basák, hrál v legendárním Flamengu, poté v artrockové Bohemii, v Blues Bandu s Peterem Lipou, Lubošem Andrštem a dalšími, i v pro mě nezapomenutelné sestavě Etc.. Vladimíra Mišíka, kde se sešel i z dalším členem T4 Standou Kubešem.
Stanislav Klásek Kubeš , kytarista – nezapomenutelná jsou zejména dvě jeho angažmá . to první v kapele F.R. Čecha s Jiřím Schelingerem,(zejména první českou skutečně hardrockovou desku Hrr na ně! znám dodnes nazpaměť včetně výplňových scének Čecha a Schelingera), a již zmíněná sestava Etc.. Vladimíra Mišíka s Olinem Nejezchlebou, Pavlem Skalou a dalšími.
Martin Kopřiva, bubeník – mladší krev v kapele, přesto již stihl hraní v bizarní kapele Vítkovo Kvarteto nebo ve Veteránech studené války s Otou Petřinou.
Na koncertech dřívějších kapel těchto muzikantů jsem byl poprvé již před více než 30 lety. Jejich umění v v čase rozhodně nestárne, jen se zdokonaluje a zraje. Jsem moc zvědav a těším se na živou produkci kapely T4, v Klubu Na Rampě v Jablonci nad Nisou v pátek 29. února – v den, který je jen jednou za 4 roky!
Po T4 zahrají známí jabloneční rockeři BAY BAY.

Martin Bauer st.

 

 


10
zář
2023
FESTIVAL STOPA >
Od října na Rampě odstartuje festival Stopa - seriál přednášek, které pojí protagonisté, jež svou aktivitou zanechávající výraznou stopu v outdoorovém sportu doma i ve světě.
03
dub
2023
Pokračování Horečky Vol.2 a každý pátek taneční mejdan na Rampě!!! >
Že není v Jablonci kam jít zapařit? To se velmi brzy změní - Rampa chystá pravidelné mejdany s taneční hudbou a jednou za měsíc Horečku s novými DJ´s!!! Sledujte program Rampy, 29.4.
02
pro
2022
OTEVŘENO V PROSINCI MÁME >
otevřeno: pátek + sobota  18 - 02 h. mimo sobotu  31.12., což je Silvestr                  úterý, středa a čtvrtek  18 -23 h. jen pokud je v programu uvedena akce
02
pro
2022
TIPY NA VÁNOČNÍ DÁRKY >
Připravili jsme pro vás pod stromek dárkové poukazy! * Poukaz za cenu 700 Kč na 3 libovolné akce v Klubu Na Rampě * Poukaz za cenu 1200 Kč na 5 libovolných akcí v Klubu Na Rampě