T4 - Špičkoví muzikanti, mistři českého rocku

V sobotu 18.9. se Na Rampě po několika letech znovu objeví skvělá formace T4 – kapela, založená svými členy pro radost a hraní muziky, která je opravdu baví. Vesměs jde o kované bigbeaťáky a legendy mezi českými rockery:

Kytarista Stanislav „Klásek“ Kubeš (mimo jiné kapely hrával v kapele Fr. R. Čecha s Jiřím Schelingerem, je i autorem některých jeho hitů, např. Jsem prý blázen jen, zejména album Hrr na ně! hodně vyčnívalo kvalitou a nápady z domácí tvorby, skvělé období měl Standa také v Etc.. ),
klávesák a zpěvák Roman Dragoun (jedna z hlavních postav brněnského bigbeatu, v kapelách Progres II, Futurum, Stromboli, působil i v muzikálech Jesus Christ Superstar-Jesus, Apokalypsa),
baskytarista Vladimír „Guma“ Kulhánek (snad nejosobitější basák českého rocku - Flamengo,Stromboli, BB L. Andršta a P. Lipy, Etc.., dnes např. Anna K band…)
bubeník Martin Kopřiva (Groove, pův. Vítkovo kvarteto, Veteráni studené války O.Petřiny).
Všichni hrají skvěle, přitom uvolněně a s nadhledem, předvádějí skutečné hráčské umění bez pózy či afektu některých mladších kolegů.

Kvůli jejich angažmá v jiných bandech je nemůžeme vidět tak často, proto neváhejte!

Martin Bauer st

Rampa slaví 25 let >
celý podzim bude ve znamení oslav :-) Milí příznivci Klubu Na Rampě, dáváme tímto na vědomí, že letos na podzim nás čeká význaný milník! Oslavíme totiž 25 let na české
RAMPA HLEDÁ ŠÉFBARMANA! >
OTEVŘENO V ZÁŘÍ MÁME >
jen pokud je v programu uvedena akce, tj. otevřeno od 18 hodin pátek 16. , 23. a 30. sobota 17. a 24. úterý 20. čtvrtek 22. TĚŠÍME SE NA VÁS !
kvě
21.5. KARAOKE PÁRTY a HOKEJ ČESKO-NORSKO >
Přijďte si zazpívat! A vyhrát drinky. Od 19 hodin promítáme hokej ( dobrý rozvibrování hlasivek, pak si zazpívat můžete / nemusíte). V akci Gin s tonikem.