12
pro
2007

TEÁTR VÍTI MARČÍKA - Setkání před Betlémem

Charismatický lidový vypravěč a teátr, který opravdu stojí za to vidět. Lidový příběh o narození Ježíška. Pro dospělé a děti asi od 6let.

Scénář, režie: Vítězslav Marčík
Scéna a loutky: Jan Růžička
Hudba: lidové koledy a Akatist
Hrají: Vítězslav Marčík, Pavel Šmíd, Jitka Weinerová, Vít Schuster a Eva Juříčková
Představení se odehrává uprostřed několika přátel, kteří se sejdou ke společnému slavení Vánoc. Zahrají si lidový příběh o narození Ježíše, aniž by tušili kolik pravdy o nich samých je v něm skryto. A vytvoří si atmosféru klidu a pohody. Pod skořápkou této idilické atmosféry se však skrývá napětí a očekávání příchodu ženy – Marie, kterou v loňském roce nebyli schopni přijmout a vyhodili ji. Toto napětí se provalí při štědrovečerní večeři, kdy se celá uměle vytvořená atmosféra zhroutí a vyplynou na povrh neuzdravené vztahy a neschopnost přijmout se navzájem. Příběh končí svědectvím o důležitosti odpuštění, protože: „Teprve, když si odpustíme, mohou začít ty pravé Vánoce.“ (konec scénáře)
Nálada příběhu je umocněna zajímavě zpracovanými koledami. Kulisu částečně tvoří kopie nejstaršího českobudějovického Betléma.


24
zář
2020
OTEVŘENO OD 17! >
Tento pátek 25.září a sobotu 26. otevíráme o hoďku dříve!
31
srp
2020
V ZÁŘÍ OTEVÍRÁME !!! >
Po půlroční pauze se Klub Na Rampě opět otevírá, a to v září: pátek a sobota od 18 hodin, neděle až čtvrtek zavřeno, otevřeno pouze, je-li v programu uvedena akce, v pondělí
18
bře
2020
KLUB NA RAMPĚ NA DÁRCOVSKÉ PLATFORMĚ DONIO >
Zdravíme příznivce našeho multižánrového klubu, je nám jasné, že setkávání se při kultuře teď musí jít stranou. Prostě to počká, až se vše uklidní, a my věříme, že
17
bře
2020
ONLINE KONCERT PRO DOBROU NÁLADU! >
Dnes v 18:00. Pro všechny ze Svobodné základní školy a nejen pro ně! Bude se vysílat živě. Sledujte fb stránku SZŠ 🎶🎵🎶,odkaz níže. Koukněte tady.


+420 485 100 500 Naše provozovny:

Provozovatel

Sundisk s.r.o.

Sportovní a kulturní produkce Firemní akce (outdoor,teambuilding) Event marketing

Všechny naše provozovny: