led

Těšíte se pořád na sníh?

Takto zní nově položená otázka naší ankety, neboť jak zjišťuji, tak sníh začíná být aktuálním tématem. Už včera na baru probíhaly zaručené informace, že zítřek bude plný sněhu a že prý určitě napadne alespoň 50 cm najednou. Tak uvidíme.. No a nás zajímá, jakou z toho máte radost :-)

Minulá anketa pro nás znamenala zjištění, že rovných 50% respondentů si pod pojmem "míchačky" dokáže představit novou kolekci míchaných nápojů na velkém baru Rampy. 28% to však stále považuje za pomůcku k práci a zbylých 22% si pod pojmem "míchačky" dokonce představí kmen bojovných Amazonek.

Míchané nápoje vyhrály, tak na zdraví!

pro
OTEVŘENO V PROSINCI MÁME >
otevřeno: pátek + sobota  18 - 02 h. mimo sobotu  31.12., což je Silvestr                  úterý, středa a čtvrtek  18 -23 h. jen pokud je v programu uvedena akce
pro