dub

The Blues Bones v ČR nastartovali úspěšně!

Máme pro vás první reakci na belgickou nadupanou kapelu! Premiéra v ČR!!!

První vystoupení The BluesBones v ČR proběhlo v Českých Budějovicích.

Jedním slovem to prý byla paráda!!!
Počínaje skvělým zvukem, přes výkony hráčů (především kytaristy a klávesáka) i repertoár naprostá bomba. První věc byla snad až vlažnější, na rozehřátí, druhá na doladění a třetí už byl totální zhruba osmiminutový hit.

Lidé byli nadšení a hrstka "znalců" byla přímo odvařená z toho, že v klubu byli potřetí a pokaždé tam byl někdo, koho neznali a zase to bylo naprosto skvělé. Snad tomu tak bude i u nás! :)
Mimochodem, kytarista je prý vážně třída! Na to, že mu je dvaadvacet, kytaře vládne s velikou jistotou a přehledem.

U nás na Rampě jste již letos mohli slyšet nová jména jako například Ben Granfelt, Eric Steckel a Will Wilde...
Přijďte posoudit sami! Hoši se neskutečně těší, až předvedou svoji dřinu i u nás.

A včera večer naprosto nadšené publikum i v Olomouci!

led
Dotazník města Jablonec n. N. >
Jste spolek, kapela, malíř, kouzelník, tanečník, věštec budoucnosti kultury a bydlíte nebo působíte v Jablonci? Podívejte se na stránky města Jablonec nad Nisou a vyplňte tenhle
TIPY NA VÁNOČNÍ DÁRKY >
Připravili jsme pro vás pod stromek dárkové poukazy, doufáme, že v příštím roce klub opět jede! * Poukaz na akci či konzumaci čehokoliv v Klubu Na Rampě v hodnotě 300 Kč *
A ZASE ZAVÍRÁME! >
Mít otevřeno jen do 8 večer? A proč? Paka.
TENTO ČTVRTEK OTVÍRÁME! >
A otevřeno máme čtvrtek, pátek a sobota od 16 do 22 hodin. Zaskočte na pivko, víno.. než nás zase zavřou. Akce: Gin+tonic za 40 Kč!

The BluesBones

bluesbonesbluesbones2