29
bře
2007

Události tohoto týdne

jaro nám začíná pěkně vystrkovat růžky a neslaná nemastná zima snad konečně odchází někam za výkony našich fotbalových reprezentantů. Když už jsem začal touto odvážnou metaforou, tak jako první novinku mohu uvést to, že Klub Na Rampě na svůj program zařadil projekci významných sportovních událostí. Budete mít možnost sledovat z pohodlí kavárny boje na mistrovství světa v hokeji, atletické mítinky ale i jiné zajímavosti. Nebojte, nestáváme se tímto „sport barem“, ale pouze reagujeme na to, že prostě posezení u pivka nad národním hokejem či fotbalem k nám čechům zkrátka někdy patří.
Z dalších věcí vybírám fakt, že trička s motivy Rampy jsou konečně připravena k prodeji na obou barech klubu. Kolekce se celkem povedla, k dispozici jsou trička ve více velikostech i variantách, vybere si tedy každý. Tak hurá pro ně, dokud jsou :-)
Tento týden bylo též zajímavostí (ale i poctou) to, že nás navštívila 10-ti členná skupinka technických specialistů a obchodníků z Finska, kteří tu jsou na pozvání firmy Jablotron. Hosté u nás strávili celý večer a velice si pochvalovali jak naše pivo, tak interiér Rampy jako takový. Musím dodat, že setkání s takto kultivovanými lidmi byl pro mne velice příjemný zážitek.
Zajímavý týden. Na závěr dodávám, že fotogalerie už obsahují všechny víkendové fotky.


16
zář
2022
Rampa slaví 25 let >
celý podzim bude ve znamení oslav :-) Milí příznivci Klubu Na Rampě, dáváme tímto na vědomí, že letos na podzim nás čeká význaný milník! Oslavíme totiž 25 let na české
30
srp
2022
RAMPA HLEDÁ ŠÉFBARMANA! >
30
srp
2022
OTEVŘENO V ZÁŘÍ MÁME >
jen pokud je v programu uvedena akce, tj. otevřeno od 18 hodin pátek 16. , 23. a 30. sobota 17. a 24. úterý 20. čtvrtek 22. TĚŠÍME SE NA VÁS !
20
kvě
2022
21.5. KARAOKE PÁRTY a HOKEJ ČESKO-NORSKO >
Přijďte si zazpívat! A vyhrát drinky. Od 19 hodin promítáme hokej ( dobrý rozvibrování hlasivek, pak si zazpívat můžete / nemusíte). V akci Gin s tonikem.