29
bře
2007

Události tohoto týdne

jaro nám začíná pěkně vystrkovat růžky a neslaná nemastná zima snad konečně odchází někam za výkony našich fotbalových reprezentantů. Když už jsem začal touto odvážnou metaforou, tak jako první novinku mohu uvést to, že Klub Na Rampě na svůj program zařadil projekci významných sportovních událostí. Budete mít možnost sledovat z pohodlí kavárny boje na mistrovství světa v hokeji, atletické mítinky ale i jiné zajímavosti. Nebojte, nestáváme se tímto „sport barem“, ale pouze reagujeme na to, že prostě posezení u pivka nad národním hokejem či fotbalem k nám čechům zkrátka někdy patří.
Z dalších věcí vybírám fakt, že trička s motivy Rampy jsou konečně připravena k prodeji na obou barech klubu. Kolekce se celkem povedla, k dispozici jsou trička ve více velikostech i variantách, vybere si tedy každý. Tak hurá pro ně, dokud jsou :-)
Tento týden bylo též zajímavostí (ale i poctou) to, že nás navštívila 10-ti členná skupinka technických specialistů a obchodníků z Finska, kteří tu jsou na pozvání firmy Jablotron. Hosté u nás strávili celý večer a velice si pochvalovali jak naše pivo, tak interiér Rampy jako takový. Musím dodat, že setkání s takto kultivovanými lidmi byl pro mne velice příjemný zážitek.
Zajímavý týden. Na závěr dodávám, že fotogalerie už obsahují všechny víkendové fotky.


28
lis
2023
HAPPY HOURS >
Každý čtvrtek pro Vás máme nově speciální nabídku drinků! Přijďte mezi 18–20 h a při koupi jednoho drinku získáte druhý zdarma. Aktuální jsou v akční nabídce
26
říj
2023
ve čtvrtek 26. října máme na Rampě zavřeno >
omlouváme se případným zájemcům o návštěvu
10
zář
2023
FESTIVAL STOPA >
Od října na Rampě odstartuje festival Stopa - seriál přednášek, které pojí protagonisté, jež svou aktivitou zanechávající výraznou stopu v outdoorovém sportu doma i ve světě.
03
dub
2023
Pokračování Horečky Vol.2 a každý pátek taneční mejdan na Rampě!!! >
Že není v Jablonci kam jít zapařit? To se velmi brzy změní - Rampa chystá pravidelné mejdany s taneční hudbou a jednou za měsíc Horečku s novými DJ´s!!! Sledujte program Rampy, 29.4.