lis

Udělejte borrrrrdel pro zupakrů!

..tak toto znělo pátek večer Rampou - přijeli nás totiž v rámci Jim Beam party navštívit nekompromisní SUPERCROO. Začátek hip-hopové seance měl za gramcema na starosti Zak a dle způsobu a stylu hraní bylo hned jasné, že jeho um už dávno přerůstá přes regionální hranice. Zak je zkrátka dobrej a přes ty pomyslný hranice do první ligy by už měl udělat hip-hop :-)

"Tohle není Jim Beam!", tak toto opravdu nemohl tento večer říct nikdo. Tato mužná lihovina si vzala na starost různé soutěže a losování značkových mikin, triček, stolního fotbálku a různých jiných zajímavostí. Kdo se ten večer věnoval konzumaci Jim Beam - měl z půlky vyhráno...

Blížila se půlnoc a přišlo to, na co všichni čekali. James Cole a Hugo Toxxx se z fleku opřeli do neřádu kolem a nevybíravými bonmoty se to jen hemžilo. Pro ostrý slovo nebo názor nejdou kluci daleko... a publikum to očividně baví. Původně jsem měl vůči SUPERCROO různé předsudky, něco pramenilo z mediálního tlaku kolem nich, něco, jak už to bývá, z neznalosti. Naštěstí jsem měl možnost tuto kontroverzní dvojku i s doprovodem poznat blíže a světe div se - jsou to docela inteligentní kluci se smyslem pro recesi a všemožné fórky a je jim úplně jasný, jaká to je všude kolem nás hra. Jejich chování na jevišti je diametrálně odlišné od jejich projevu v zákulisí nad pár litry kubánskéhu rumu ;-)

Zavěrem nesmím zapomenout uvést, že komplet obsluha na obou barech to pojala také ve velkém stylu a sama se spotnálně vyzdobila různými symboly hip-hopu až na hranici komediality a nápisy jako "crewťák" nebo "supercrooťák", což bylo naštěstí ortodoxními zastánci stylu přijato s nadhledem a ne jako provokace :-) Nad ránem jsme se takticky přes Manu Chao přenesli zpět k našemu oblíbenému ska a vířilo se až to rozednění. Akce to byla prostě výborná!

Pár fotek přikládám zde a zbytek najdete jako obvykle ve fotogalerii.

KLUB NA RAMPĚ DOČASNĚ ZAVÍRÁ >
Naši milí návštěvníci, díky usnesení vlády z 12. března jsme nuceni Klub Na Rampě dočasně zavřít - jak pro pořádání všech naplánovaných akcí, tak i hospodu. Akce se budeme