V pátek se na vás těší skupina –123 MINUT

V rámci svého česko-polského unplugged turné vystoupí tento pátek v Klubu Na Rampě další velmi originální a uznávaná skupina –123 MINUT. Jablonecký koncert bude jedním z posledních, při kterých se v sestavě kapely vedle zpěváka a kytaristy Zdeňka Bíny a basáka Fredrika Janáčka představí i bubeník Martin Vajgl, který po pěti letech Minuty opouští.

Kapela se řadí mezi tuzemskou špičku zejména při koncertování – energické, vtipné míchání bluesových, funky, jazzových či různě latinoidních prvků, pravděpodobně mnohdy improvizované hudební pasáže a specifický zpěv – to vše řadu let rozhýbává na klubových scénách mnoho jejích příznivců.

Skupina byla v roce 1999 oceněna cenou Grammy Akademie populární hudby v kategorii Objev roku. Vydala dosud pět CD, nyní připravují –123 Min. své šesté album, které by mělo být na trhu v květnu 2008.

Jako předkapela vystoupí HOTTENTOT, rovněž stylová fussion, čtyři muzikanti z Turnova.

led
Dotazník města Jablonec n. N. >
Jste spolek, kapela, malíř, kouzelník, tanečník, věštec budoucnosti kultury a bydlíte nebo působíte v Jablonci? Podívejte se na stránky města Jablonec nad Nisou a vyplňte tenhle
TIPY NA VÁNOČNÍ DÁRKY >
Připravili jsme pro vás pod stromek dárkové poukazy, doufáme, že v příštím roce klub opět jede! * Poukaz na akci či konzumaci čehokoliv v Klubu Na Rampě v hodnotě 300 Kč *
A ZASE ZAVÍRÁME! >
Mít otevřeno jen do 8 večer? A proč? Paka.
TENTO ČTVRTEK OTVÍRÁME! >
A otevřeno máme čtvrtek, pátek a sobota od 16 do 22 hodin. Zaskočte na pivko, víno.. než nás zase zavřou. Akce: Gin+tonic za 40 Kč!
programprogramProgram v PDF
ODEBÍREJ NOVINKY: