V pátek se na vás těší skupina –123 MINUT

V rámci svého česko-polského unplugged turné vystoupí tento pátek v Klubu Na Rampě další velmi originální a uznávaná skupina –123 MINUT. Jablonecký koncert bude jedním z posledních, při kterých se v sestavě kapely vedle zpěváka a kytaristy Zdeňka Bíny a basáka Fredrika Janáčka představí i bubeník Martin Vajgl, který po pěti letech Minuty opouští.

Kapela se řadí mezi tuzemskou špičku zejména při koncertování – energické, vtipné míchání bluesových, funky, jazzových či různě latinoidních prvků, pravděpodobně mnohdy improvizované hudební pasáže a specifický zpěv – to vše řadu let rozhýbává na klubových scénách mnoho jejích příznivců.

Skupina byla v roce 1999 oceněna cenou Grammy Akademie populární hudby v kategorii Objev roku. Vydala dosud pět CD, nyní připravují –123 Min. své šesté album, které by mělo být na trhu v květnu 2008.

Jako předkapela vystoupí HOTTENTOT, rovněž stylová fussion, čtyři muzikanti z Turnova.

pro
OTEVŘENO V PROSINCI MÁME >
otevřeno: pátek + sobota  18 - 02 h. mimo sobotu  31.12., což je Silvestr                  úterý, středa a čtvrtek  18 -23 h. jen pokud je v programu uvedena akce
pro