lis

V pátek se tančilo...

Tento pátek se uskutečnila druhá taneční párty v rytmu oblíbených Anglo-amerických hitů 60. -80. let, které z vinylových desek pouští Vláďa Veselý. Akce se opět konala ve velkém stylu za účasti gramofonů TECHNICS, zesilovače LAB GRUPEN a výkonné reprosoustavy EAW. Samozřejmě nechyběla světelná show, jako jsou lasery, MOJO SPIN MASTER atd. Atmosféru večera ještě umocňovala stylová výzdoba ve formě plakátů rockových hvězd, které jsme mohli rovněž slyšet.
Zatančit nebo poslechnout si klasické hity tentokrát přišlo nad 80 lidí všech generací. Atmosféra večera byla opravdu úžasná a tančilo se do brzkých ranních hodin.
Příští již třetí taneční párty se uskuteční v pátek 7. prosince jako tradičně od 21. hodin.

led
Dotazník města Jablonec n. N. >
Jste spolek, kapela, malíř, kouzelník, tanečník, věštec budoucnosti kultury a bydlíte nebo působíte v Jablonci? Podívejte se na stránky města Jablonec nad Nisou a vyplňte tenhle
TIPY NA VÁNOČNÍ DÁRKY >
Připravili jsme pro vás pod stromek dárkové poukazy, doufáme, že v příštím roce klub opět jede! * Poukaz na akci či konzumaci čehokoliv v Klubu Na Rampě v hodnotě 300 Kč *
A ZASE ZAVÍRÁME! >
Mít otevřeno jen do 8 večer? A proč? Paka.
TENTO ČTVRTEK OTVÍRÁME! >
A otevřeno máme čtvrtek, pátek a sobota od 16 do 22 hodin. Zaskočte na pivko, víno.. než nás zase zavřou. Akce: Gin+tonic za 40 Kč!
programprogramProgram v PDF
ODEBÍREJ NOVINKY: