lis

V pátek se tančilo...

Tento pátek se uskutečnila druhá taneční párty v rytmu oblíbených Anglo-amerických hitů 60. -80. let, které z vinylových desek pouští Vláďa Veselý. Akce se opět konala ve velkém stylu za účasti gramofonů TECHNICS, zesilovače LAB GRUPEN a výkonné reprosoustavy EAW. Samozřejmě nechyběla světelná show, jako jsou lasery, MOJO SPIN MASTER atd. Atmosféru večera ještě umocňovala stylová výzdoba ve formě plakátů rockových hvězd, které jsme mohli rovněž slyšet.
Zatančit nebo poslechnout si klasické hity tentokrát přišlo nad 80 lidí všech generací. Atmosféra večera byla opravdu úžasná a tančilo se do brzkých ranních hodin.
Příští již třetí taneční párty se uskuteční v pátek 7. prosince jako tradičně od 21. hodin.

KLUB NA RAMPĚ DOČASNĚ ZAVÍRÁ >
Naši milí návštěvníci, díky usnesení vlády z 12. března jsme nuceni Klub Na Rampě dočasně zavřít - jak pro pořádání všech naplánovaných akcí, tak i hospodu. Akce se budeme