V sobotu rozkvétají Květy a přilétají včely

...a to až z Brna. Autentické zpovědi bez patosu a sentimentálnosti z pera výjimečného textaře Martina E. Kyšperského se řadí k tomu nejlepšímu na současné české hudební scéně!

Květy je nejtvrdší čajová kapela, nejhlučnější z tichých a nejostřejší z jemných. V listopadu 2012 vydali v pořadí již své deváté album pod názvem “Bílé včely“, za které obdrželi cenu Vinyla za nejlepší album roku 2012. V minulosti byli Květy mimo jiné dvakrát oceněni žánrovou cenou Anděl od České hudební akademie. V současnosti Květy hojně koncertují po klubech u nás i v zahraničí.

Více info zde: http://www.klubnarampe.cz/cs/program/kvety.html

Rampa slaví 25 let >
celý podzim bude ve znamení oslav :-) Milí příznivci Klubu Na Rampě, dáváme tímto na vědomí, že letos na podzim nás čeká význaný milník! Oslavíme totiž 25 let na české
RAMPA HLEDÁ ŠÉFBARMANA! >
OTEVŘENO V ZÁŘÍ MÁME >
jen pokud je v programu uvedena akce, tj. otevřeno od 18 hodin pátek 16. , 23. a 30. sobota 17. a 24. úterý 20. čtvrtek 22. TĚŠÍME SE NA VÁS !
kvě
21.5. KARAOKE PÁRTY a HOKEJ ČESKO-NORSKO >
Přijďte si zazpívat! A vyhrát drinky. Od 19 hodin promítáme hokej ( dobrý rozvibrování hlasivek, pak si zazpívat můžete / nemusíte). V akci Gin s tonikem.